Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit vennétek egy 16 éves...

Ti mit vennétek egy 16 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
húztunk azt osztályból és nem tudom mit vegyek neki valami apróság kell köszi a segítséget
2011. dec. 2. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Monjuk ez attól is függ h mit szeret :/
2011. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
kérdezd meg az egyik barátját
2011. dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

csokit


-egy 16 éves szekszárdi fiú.

2011. dec. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
75%
szerintem is valami olyasmit 16/F
2011. dec. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
mozijegy neki és neked :D na de komolyra fordítva csoki a legjobb megoldás:)
2011. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem is tsokit.
2011. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Bögre+ 1 doboz tea, - gyertya - 1 nagyobb, és szebb, - vagy 4 egyforma gyertya, egy kis csoki hozzá, egy szép hógömb+ 1 mikulás, pár szem szaloncukorral dekorálva, celofánba kötve, könyv, ha esetleg tudod, hogy mit szeret olvasni - ha szeret egyáltalán - igaz árban már ez ütősebb.' doboz szaloncukor - valamilyen szép, dobozos. De persze ez mind attól függ, mennyit szánhatsz rá.
2011. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. dec. 5. 19:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Pl. a Happy Box-ban / Müllerben lehet kapni Nici cuccokat. Ott választhatsz vicces bögrét, kulcstartót, tollat és egyéb sulis dolgokat. Csokit mindenképp tegyél hozzá, esetleg saját készítésű mézeskalácsot... ha dohányzik lehet 1 doboz cigi, öngyújtó vagy ha van egyéb kedvenc márkája, akkor onnan egy kulcstartó, csuklópánt, sapka vagy pénztárca...
2011. dec. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!