Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek mennyire jó...

Szerintetek mennyire jó ajándék ötlet ez karácsonyra?

Figyelt kérdés

Gondoltam a páromnak vennék valami arany nyakláncot vagy karkötőt karácsonyra. Mondjuk van neki már egy arany nyaklánca. Szerintetek jó ötlet ez?


Egyébként 40éves férfinek kellene. Ha van valami jó ölteletek szívesen meghallgatom.


Köszi


2011. dec. 11. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
ha hordaná akkor szerintem nagyon jó ötlet! de amúgy nem vágyik valamire igazán valami másra?
2011. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
áá hülyeség,ink vegyél neki piroszsírt meg szigszalagot.az mindig mindenre jó!
2011. dec. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondja hogy nem kell neki semmi mert "meg van mindene". De szeretnék venni valamit! Gondoltam Wellness hétvégére is. De úgy igazából tényleg nem tudom hogy mit vegyek neki.Olyan munkája van hogy szinte egész nap autóban van, utazik. Gondoltam valami autós cuccra de nem értek ahhoz se.
2011. dec. 12. 11:00
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem mivel autóhoz van kötve így ne azt vedd neki valami kikapcsolódást a welness nagyon jó ötletnek hangzik! Vagy csak kényeztesd el kicsit ;)
2011. dec. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!