Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek egy 15 éves lánynak...

Mit vegyek egy 15 éves lánynak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Elég jó barátok vagyunk de szépen lassan többet szeretnék, tehát olyasmi ajándék lenne jó ami ilyen köztes. 2500 ft-ig.
2011. dec. 11. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
szereti az ékszereket? mert ha igen akkor egy szíves nyaklánc nagyon jó ajándék ;) nem tudom mennyit változott az ezüst ára de az én ilyen nyakláncom azt hiszem múltkor 1200.FT-ba került...
2011. dec. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, nem tudhatjuk. Te ismered.
2011. dec. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

pálinkát,azt biztos szereti

ha meg nem tagadd ki a g*cibe!

2011. dec. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Óvszert, cigarettát, piát, füvet... Én eddig ezekre gondoltam egy általam ismert 15 évesnek kislánykának.
2011. dec. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, utolsó válaszoló, a mai legtöbb fiatalnak erre van szüksége, persze tisztelet a kivételnek!

Szerintem egy kis ékszerdarab megteszi,(szívecskés, vagy hasonó amiből sejtheti h tetszik) illetve nagyon jó ajándék lehet egy kissebb plüss maci, ami mondjuk szivecskét fog.

2011. dec. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
brill gyűrű,paris hilton vagy cristina aquelira vagy pur blanca parfüm most nem olyan drágák 3000 ft kijön vagy egy opelt :D
2011. dec. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!