Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit vesztek a párotoknak...

Ti mit vesztek a párotoknak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Pénz szűkében nem tudok nagyban gondolkodni, ti mit vesztek és milyen ötleteitek vannak?

3 hónapja vagyunk együtt, fiúnak.


2011. dec. 11. 22:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Hát én egy parfümszettet vettem neki, amit már nagyon régóta szerettem volna, és most találtam leértékelve. Régen mikor még nagyon nem volt pénzem ajándékra akkor vettem neki egy boxert vagy ilyesmit. Annak is nagyon örült, szerintem ez azért is jó mert hasznos dolog. 20L
2011. dec. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
84%
ez már a 6. karácsonyunk lesz együtt, és eletromos ébresztőórát kap, mivel ami van nekünk, az elemes és idgesíti a tik-tak hang:) :D kap még mellé apróságokat, pl fürdőbomba, kozmetikumot, kispárnát akarok neki is venni :)
2011. dec. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
78%
amugy L/20
2011. dec. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Mi együtt elmegyünk és veszünk egymásnak fehérneműket. Sajna azért, mert amúgy is kell, és így spórolunk.
2011. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Sajna idén a karácsony az érdeklődés hiányában elmarad. Kétséges hogy lesz-e fa, vagy sem.

21l,22f

2011. dec. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

en pont az elobb rendeltem meg egy karorat a netrol,nem lesz nagy osszeg,de nekem nagyon tetszik az ora :D

a telefon toltojet sikerult szettornie,ugyhogy ahelyett is kap masikat :D

vegulis nagyon sok otletem van,csak a penztarcam nem fogja birni :D

de nem erdekel,mert ez lesz az elso igazan kozos karacsonyunk egyutt es vegre nem tavkapcsolatban :D

2011. dec. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Lávalámpát kap, plusz valami édességet. (azért lámpát, mert kijelentette, hogy neki nem kell semmi, de ebbe belement, mert mindketten hasznát vesszük...az édesség része viszont meglepetés lesz)

7 hónaposak leszünk 13-án.

Én 19L, ő 28F

2011. dec. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

köszönöm. 23:02 sajnálom :( azért megosztom veletek én mire gondoltam. egy öngyújtó, no nem egy 100 Forintos vacakra :-)

hogy lássátok valami ilyesmire:


[link]


[link]


[link]


Csak azért ódzkodom ettől az ötlettől, mert már kapott egyszer egy hasonló szép gyújtót az édes apukájától és, hogy nem jönne e ki ez furán?

2011. dec. 11. 23:24
 9/18 A kérdező kommentje:
És hogy karácsonyra illik egy ilyen ajándékot adni?
2011. dec. 11. 23:25
 10/18 anonim válasza:

23:21 es vagyok!

szerintem miert ne,en is gondolkoztam ilyenen,csak en graviroztatnek bele!

szerintem nem rossz ajandek

2011. dec. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!