Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit lehetne ajándékozni egy...

Brigibaba kérdése:

Mit lehetne ajándékozni egy 28 éves pasinak karácsonyra rövid ismeretség után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 hete vagyunk együtt, és teljesen tanácstalan vagyok hogy mivel ajándékozzam meg karácsonykor.


2011. dec. 12. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
mennyire igényes milyen a stílusa?
2011. dec. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát rettentő igényes, komoly, személyi edző, de nem csak a testépítés érdekli. Teljesen nyitott mindenre.
2011. dec. 12. 10:53
 3/8 anonim ***** válasza:
mivel nem vagytok még olyan régóta együtt nem baj ha nem valami nagyon tartalmasat adsz.. szóval mivel igényes lehetne neki borotva készlet, tusfürdő, hátkefe, hajkefe, papucs, parfüm, kesztyű, sapka.. de írj még róla!
2011. dec. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2012-es határidő napló

és minden napra ird oda a neved jelzésként :)

2011. dec. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Érdeklik a sportok, egészséges életmód. Imádja az állatokat, főleg a kutyáját. (Nah a kutyusnak tudom mit veszek! :) ) Szeret vezetni, moziba, színházba járni.


A határidő napló nem rossz ötlet. :) Sőt! :)

2011. dec. 12. 11:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a határidőnaplóba ne írd oda minden napra a neved.Ha nem olyan az időbeosztásotok,hogy annyira rugalmas legyen,akkor ugyse tudjátok ezt megengedni magatoknak,viszont ha mondjuk minden nap odairod magad,azzal egy órasávot pont tönkrevágsz,mertt -teszem azt- mondjuk 11 órára már nem tud beírni semmit.


Szóval szerintem üresen add,max. a legelső,üres lapjára írj valami szívhez szólót,pl. egyetlen szerelmed,XXX vagy valami hasonlót,meg esetleg dátumot,hogy 2011.december 24.

2011. dec. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát én is így gondoltam, mindenképp az elejére valamit, de bele nem írnék az általad is felsorolt indokok miatt.


Nagyon szépen köszönöm a segítséget, máris sokkal előrébb vagyok!!!

2011. dec. 12. 12:33
 8/8 anonim ***** válasza:
magadat (becsomagolva pl. combfixbe)! 2 hét után annak örül a legjobban
2011. dec. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!