Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vennétek a helyemben...

Mit vennétek a helyemben barátotoknak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Öt hónapja leszünk együtt 23-án! :) Tanácstalan vagyok,hogy mit vegyek neki...

Gondoltam veszek neki egy szettet(habfürdő,dezodor, stb..) De ezt olyan snassznak gondolom. valami szívhez szólóbbat akarok, aminek jobban is örülne! ti mit ajánlanátok? :)


2011. dec. 12. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
mesélsz a fiúról? :)
2011. dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Ha már ilyesmiben gondolkozol, akkor inkább parfüm,ezt a habfürdős dolgot szerintem hanyagold!

Egy párna amire rányomatod a fotódat?!

Hobbija?

2011. dec. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen mondjuk ezen a képes dolgon én is gondolkodtam! De mondjuk én egy bögrére gondoltam valami kis aprósággal mellé. Meg a parfümös ajándék szerintem azért se lenne valami jó, mert parfümöt vettem neki szülinapjára is.

Én 16vagyok ő 18.

Szereti reggae zenét és imád motorozni! Nagyon család centrikus. Szereti az állatokat, és nagyon kis bohókás! mindig tud hülyéskedni, folyton megnevetett! :)

Előre is nagyon szépen köszönöm! :)

2011. dec. 13. 20:49
 4/5 anonim ***** válasza:
és ha összeválogatnád a kedvenc reggae zenéit? letöltenéd.. és a cd tokot meg te díszítenéd...
2011. dec. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem is rossz ötlet! köszi :))))
2011. dec. 14. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!