Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mivel leped meg a szeretteidet...

Mivel leped meg a szeretteidet idén karácsonykor? *

Figyelt kérdés

Kellene egy kis segítség nekem, és gondoltam mások ötleteiből merítenék ihletet... Mindegy, hogy saját készítésű-e vagy sem. Kérlek írd le ha van egy kis időd! :)

Köszönöm!


2011. dec. 12. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mézeskalácsházikót, gyöngykarkötőt, karácsonyi muffint készítek... Aztán majd még gondolkodom, sajnos nem a kreativitásomról vagyok híres :D
2011. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nagyrészt alkoholt vettem, meg bonbont, tesómnak fürdő szettet, tesóm gyerekének plüss nyuszit

nem vagyok valami kreatív az idén

tavaly személyes ajándékokat adtam, de bazira nem tetszett a családomnak, úgyhogy most olyanokat vettem amiket elfogyaszthatnak, elhasználhatnak...

2011. dec. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

anyukám parfümöt kap, aput befizetem egy masszázsra, nővérem meg ékszert. barátommal megbeszéltük h idén csak saját készítésű ajándékot adhatunk a másiknak, szóval mézeskalácsot sütök neki, készítek egy üdvözlőlapot, meg még nem tudom:)

23L

2011. dec. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Vettem különböző üvegedényeket és pot pouri-kat készítek, fűszerekből, szárított virágokból, gyümölcsökből.-ezt kapják a lányok,nők.

A fiúk aszalt gyümölcs+diák csemege mézzel teli különböző formájú üvegbe,aki ezt nem szereti annak vettem egy üveg bort.

Két gyerkőc van, nekik vettem játékot a Jézuska listájából:)

2011. dec. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Könyv, parfüm, tányéralátét, falikép, gyertya, fűszertartó, ilyesmi. Sokan vannak a családban.
2011. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
lávalámpa barátomnak,. hajgöndörítő húgomnak, vásárlási könyvutalvány anyósnak, képkeret anyának, ilyenek
2011. dec. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Apának borotva, borotva zselé, meg balzsam, ezt így szettben lehet kapni.

Nővéremnek japán nyelvű könyv (merthogy japánul tanul).

A nagymamáéknak saját készítésű képes naptár.

Anyának bőr pénztárca, és egy bőr öv.

A másik nővéremnek egy Maybelline szempillaspirál, meg egy sminkes neszeszer.

Ezen kívül a nővéreim mostani barátjaiknak Rose Mouth csoki.

2011. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Apa parfümöt kap.

Anyának még nem tudom mit adjunk.

Párom táskát kap.

2011. dec. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Apa és Anya kapnak tőlem és tesómtól egy új mikrohullámú sütőt, grillezős pirítós készítős fullextrást. A régi is ilyen, csak már kezd tönkremenni, jobb időben lecserélni. Tesóm és mamám tőlem külön nem kapnak semmit, csak anyáékkal közösen adjuk át az ajándékot. A barátom egy wellness hétvégét kap, és hogy valami kézzel fogható is legyen a fa alatt házi készítésű trüffeleket, bonbonokat csinálok, amit egy díszdobozba teszek bele. Barátom szülei csokilikőrt kapnak tőlem (szintén házi készítésű). A legjobb barátnőm sminkeket kap és a kedvenc parfümét amiből múltkor láttam, hogy már csak kicsi van az üvegben. 17/L
2011. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

én itt találtam isteni ötleteket:)

apának: [link]

öcsémnek: [link]

anyának még nem tudom, de nagyi már megvan:

[link]

2011. dec. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!