Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándékot készítsek...

Milyen ajándékot készítsek (viszonylag olcsón) karácsonyra a családtagoknak?

Figyelt kérdés

Szeretek rajzolni, kézműveskedni, és a grafikus programokhoz is értek...


A kérdés az, hogy milyen ajándékot tudnék sajátkezűleg csinálni, felnöttnek, gyereknek, fiúnak, lánynak egyaránt. Ami fontos, higy az alapanyagok nekegyenek túl drágák, mert a zsebpénzemből szeretnék csak gazdálkodni. Ja és összesen nyolc ilyen ajándék kellene... Köszi a válaszokat előre is!


2011. dec. 13. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Hm.Nyolc az sok.Grafikus programmal(mint pl.Corel,Photoshop,Quark,Adobe Illustrator,Gimp), gondolom ilyenekre gondolsz,csak max. megtervezni tudod a cuccos,vagy esetleg ha van kézügyességed,akkor festeni,rajzolni tudsz valamit,amit aztán ki kell valahol nyomtatnod.Ha ezt bekeretezed,az lehet egy ajándék.Mindenkinek egy-egy rajz + egy keret.

Ez eddig ha a keretek árát nem nézem,ingyen van.


De azért emellé kellene valami még,én kevésnek érzem.A

2011. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

szia! Rengeteg lehetőséged van, ha szeretsz kézműveskedni. egy kis gipsz, egy kiöntő forma (keret), néhány akasztó hozzá, egy ecset, dekupázs szalvéta és ragasztó. Máris készen vannak a saját készítésű gipszképeid, amikre minden családtagodnak kiválaszthatod a megfelelő szalvétát. ezek közül a ragasztó a legdrágább, de utána nagyon sok mindenre használható. de menj egy kreatív üzletbe és nézz körül, rengeteg ötletet meríthetsz onnan is.

Másik tipp: grafikus programokkal remek képeket, képeslapokat, családi eseményekről készült fotókból örök emléket állíthatsz össze, gyerekeknek egyszerű színezőt szerkeszthetsz. ezeknél csak a nyomtatási költséget kell kalkulálnod.

2011. dec. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szia. a 2. válaszadó vagyok. eszembe jutott még egy ötlet (én is ezt csinálom idén): saját készítésű naptár. én heti lebontásban készítem, beírom minden ismerős, barát és rokon születésnapját, nyomtatás után a szülinapokhoz odaragasztom a fényképüket, de oda is szerkesztheted. a névnapokat is színessel kijelölöm, mármint ami számomra fontos. de simán havi naptárt is készíthetsz, szerintem ahhoz még programokat is találsz. jó munkát :)
2011. dec. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Karácsonyi CD

Sajátkészítésüleg:letöltessz(ingyen) pár dalt kiírod cd-re s kesz is

2011. dec. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!