Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Miért nem lesz hó karácsonykor...

Miért nem lesz hó karácsonykor az eddigi jelek alapján? Mi az oka hogy ilyen langyi a december?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mi az oka a meleg időnek,de én ma úgy hallottam,hogy hétvégén hűlni fog a levegő és még hó is eshet :) Mármint remélem nem csak álmodtam :) De sajna azt is mondták,hogy karácsonyra megint enyhülni fog,de ki tudja?
2011. dec. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Ez sajnos a globális felmelegedés!:(

Minden évben egyre enyhébbek a telek.

Tavaly 1x tudtam elvini a fiamat szánkózni, mert nem igazán volt hó.Az elötti évben is elég kevés volt.

Pedig én gyereknek már mikuláskor hóembert építtettem.

Nagyon úgy néz ki hogy az én gyerekem igazi havat már csak akkor fog látni hogy ha elviszem Ausztriába a hegyekbe.

2011. dec. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez szomorú :S mert hóval igazi a karácsony
2011. dec. 17. 13:00
 4/6 anonim válasza:
Én annyit tudok hogy december 23-án már -10 fok lesz ugyhogy valoszínüleg esni fog a hó karácsoonykor!:)
2011. dec. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
honnan veszed, hogy -10 fok dec.23?
2011. dec. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most nincsenek meg, vagy nem elég nagyok a szükséges hidegmagok a Kelet-Európai-síkságon és Észak-Európában, amik biztosíthatnák a télies időjárást felénk. Arrafelé sincs igazán tél. A globális felmelegedésnek meg semmi köze a tél enyheségéhez, ez periodikusan változik. Néhány enyhébb telet néhány hidegebb követ, ez mindig így volt. Két éve sok havat kaptunk, tavaly már kevesebbet, idén meg szinte semmit, de ebből nem lehet következtetni semmire.
2012. jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!