Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi és szerelmes...

Karácsonyi és szerelmes idézet egyben?

Figyelt kérdés

A barátomnak szeretnék az üdvözlőkártyára írni egy idézetet karácsonyra. Olyan idézet kéne, ami karácsonyi és szerelmes is egyben. Tud ilyet valaki?

Köszönöm szépen a válaszokat. :)


2011. dec. 16. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fú a szellő, hull a hó, a karácsony nagyon jó, te velem, és én veled: foghatom a két kezed! Nem kell nekem ajándék - csak a kezem szorítsd még!


Csendes éjjen, hóesésben, szerelem száll kinn a télben, bekopogok ablakodon, karácsonyi csókod hozom...


Csillog a fa, szól az ének, szívemben csak érted élek. Ünnep ide, ünnep oda, te magad vagy a csoda!


Nem kell nekem se dísz, se fény, nem kell ajándék sem, annyit kérek csak most tőled, hogy szeress egészen!


Karácsonyra, kedvesem, átnyújtom a két kezem, küldi őket szeretet, fogadd el két kezemet!


Van, aki ajándékra vágyik, van aki csak rád, van akinek csillogás kell, van aki akkor is szeret, ha üres a fád...


Fehér karácsonyról álmodtam, de gondolkodtam, s hamar váltottam: mit nekem kék, lila, fehér! A lényeg az, hogy velem legyél.


Arcom válladra fektetném, így csúszkálnánk a tél jegén, kezünk örökre egymásé lenne - ezt kívánom én most, karácsony este.


Hull a hó a háztetőre, fenyőt vágtunk az erdőbe, a fát otthon díszítettük, ajándékokkal beleptük, mákos bejgli az asztalon, már csak te hiányzol nagyon...


Ahány hópihe száll az égben, ahány fenyőfa nyög sötétben, ahány tüskét ejt le majd a fád, annyiszor csókolom, kedvesem, a szád!


Kis karácsony, nagy szeretet, a fa mellett itt a helyed, várlak holnap, gyere nyomban, kicsi szívem érted dobban!


Akkor szép a karácsony, ha fehérben találom, akkor szép az életem, ha megosztod énvelem!


Hull a hó, szól a szív, a barátnőm miért nem hív? Holnap itt a karácsony, az ölembe kívánom!


Van nekem egy kicsi fácskám, rajta pár gömb lézeng árván, ha itt lennél, fényre gyúlna, a zsebkendőm földre hullna...

2011. dec. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jajjj, nagyon nagyon szépen köszönöm! :)))

Boldog Karácsonyt kívánok. :)

2011. dec. 18. 17:52
 3/3 anonim ***** válasza:
nekedis! (:
2011. dec. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!