Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Aki egyedül tölti az ünnepeket...

Aki egyedül tölti az ünnepeket, mivel készül? Mit fog csinálni? Nekem ez lesz az első magányos karim. Ötletek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
filmek, finom kaják.. pizza rendelés.. egy üveg valami..
2011. dec. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nincsen esetleg más olyan ismerősöd aki egyedül tölti a karácsonyt? mert akkor lehetnétek együtt. Nézhettek filmet v bármit amit szerettek csinálni
2011. dec. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Én is tuti így tölteném!!! Mármint, hogy nem szomorkodással és tömény önsajnálattal, hanem "ugyanúgy" megadnám a módját :) az egyedüllét nem egyenlő a magánnyal!!!!!!!!!!Feldíszíteném a kis fámat, hangulatvilágítás és megadnék magamnak mindent amire vágyok, szeretek csak év közben nem költök rá, vagy nem időzök vele. Kedvenc étel, kedvenc tevékenység, szintén kedvenc film, műsorok és kész...

Így élném túl :D nem szeretnék szomorkodni az biztos-

25/L

Ui: kellemes Ünnepeket minden egyedül lévőnek is!

2011. dec. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ha tényleg nem lenne más ismerősöm aki egyedül tölti, akkor

megfőzném a karácsonyi menüt egy személyre, vagy rendelnék valami 'karácsonyisat' ugyanúgy díszítenék fát, ezután megnéznék egy filmet, és valószínű ahogy elöttem írták énis kibontanék egy üveg valamit... :)


Bárhogy is alakul a Karácsonyod, én BOLDOG KARÁCSONYT kívánok Neked! :)

2011. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én leírom mit csinálok karácsonykor,mert ha egyedül lennék is így csinálnám. Fa díszítés, sütés-főzés, finom üdítőket iszok (év közben sajnálom rá a pénzt,de ilyenkor nem), film nézés,rádió hallgatás,könyvet olvasok,ha esik a hó jól beöltözve egy pokrócba bugyolálva kiülök benne gyönyörködni. Sőt,bár nem vagyok vallásos,de néha még az éjféli misére is elmegyek. Olyan klassz hangulata van. Remélem azért boldog karácsonyod lesz,ne szomorkodj. Kellemes ünnepeket :)
2011. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. dec. 17. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!