Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi lenne a jó ajándék a...

Mi lenne a jó ajándék a barátom számára?

Figyelt kérdés
Mielőtt azt hinnétek, hogy ez a szokványos alap kérdés, most közölném, hogy nem az.:) Valami személyeset szeretnék neki. Nekem a karácsonyi ajándék valahogy sosem a csokikról és a parfümökről, dezodorokról, vagy egyéb ilyenekről szólt. Én mindig szerettem a másiknak valamilyen különleges ajándékot venni. Gondoltam egynek az "alap" ajándékra, közös kép szép képkeretben. A másik ötletem jelenleg egy benzines öngyújtó lenne, amire gravíroztatnék valami személyre szólót. Nem vagyok otthon ajándékozás terén, ezért semmilyen ötletem nincs.. Még pénztárcára is gondoltam, mert a jelenlegi pénztárcája elég rossz állapotban van, viszont nem tudom, hogy milyen típusú pénztárcát szeret, vagy egyáltalán a fiúknál mi a szempont. Előre is köszönöm a segítséget!!
2011. dec. 18. 18:46
 1/4 anonim válasza:
Mi pár éve megbeszéltük , hogy nem ajándékozunk egymásnak . Mindkettőnknek elege lett a karácsonyi üzletrohamból . Veszünk magunknak egy drága pezsgőt , és együtt elfogyasztjuk . Kóstoljátok meg !CinZano Asti !
2011. dec. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ez sem rossz ötlet, de én valami másra gondoltam..:)
2011. dec. 20. 14:41
 3/4 anonim válasza:
Lehet kristályba gravírozni közös képet és ez szerintem nagyon aranyos (mi azt adunk a barátom szüleinek az ő képük van benne)...vagy csináltathatsz bögrét szintén a ti képetekkel de ugyanezt lehet párnára is vagy pólóra is.Vagy összeállíthatsz egy közös albumot akár vagy van még naptár amibe szintén képet lehet tenni!Ezekkel az a baj hogy én úgy tudom hogy van átfutási idejük valamennyi ami üzletenként változik (én a kristály gravírozásra 3 napot vártam)
2011. dec. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezek nagyon jó ötletek!
2011. dec. 23. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!