Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak karácsonyra ha...

Mit adjak karácsonyra ha házilag akarok valamit csinálni? De sütni nem szeretnék!

Figyelt kérdés

normáls válaszokat kérek! Anyukamnak és apukámnak gondoltam az ajándékokat !!



15L



2011. dec. 19. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg díszíthetnél nekik gyertyát. Kreatívboltban vagy akár hipermarketekben is lehet kapni olyan tollat, amivel a gyertyára rajzolhatsz. Mi annak idején a húgommal a Tesco-ban vettünk valami olcsóbb csillámos ragasztót (vagy mi a szöszt), ami színes volt. Vettünk hozzá színes gyertyákat, és otthon kidíszettük őket a csillámmal. Igazán szépek lettek, és nem is került sokba. :)
2011. dec. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. dec. 19. 17:49
 3/4 anonim válasza:

En ket eve vettem egydzinu polokat, az mar van 1000 ft-tol a kinainal, plussz ruhafestek, es olyan feliratokat keszitettem hogy:

legjobb anya, legjobb uzletember (apunak), legjobb szakacsno(nagyi), legjobb mehesz(nagyapa). A feliratokhoz rajzoltam is, pl mehecsket, anyunak szivet es Diddlina egeret :-) Nagyon tetszett nekik, es hordjak is otthonra :-).

Vagy varrj nekik valamit, pl tuparnat anyudnak. Keszithetsz gyertyatartot --> kell hozza vekony hajlithato faagat, azok a nagyon vegonyak. Fujd be az agat valami festekfujoval. Nekem az ezust es arany tetszett. Osszetekered oket, egy feles pohar kore, nehany hejen rogyited valamivel, pamutdarab, drót. Ragassz ra kistobozt, vagy gyongyoket.

Vegul beleteszel egy mecsest es kesz.

2011. dec. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nagyon ajánlom: [link]


Egyszerű és viszonylag gyors.

Sok sikert ha ezt választod!

2012. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!