Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kinek vegyek ajándékot?

Kinek vegyek ajándékot?

Figyelt kérdés

a barátom családjának is kell ilyenkor ajándékot vennem? a barátom azt mondja, sőt ellenzi h vegyek nekik vlmit de az milyen pofátlanság már h én nem veszek vagy nemtudom.. ők is adnak nekem (bár én erről elvileg nem tudok)

anyujának vlmi virágot vagy gyertyát gondoltam apujának meg pezsgőt! tesójának is kéne vlmit vennem? áá


2011. dec. 19. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Igen szerintem is jó lenne ha vennél az egész családjának.

Ne költs túl sokat szerintem mindenképpen értékelni fogják hogy gondoltál rájuk.

2011. dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

anyukájának mikulásvirág vagy csoki

apukájának üveg bor

tesójának meg attól függ fiú vagy lány

2011. dec. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
fiú és 21 éves!
2011. dec. 20. 11:37
 4/7 anonim ***** válasza:
amit az előzők írtak nagyon jók, és sztem se nagy összegben gondolkodj! a fiúnak is lehet italt, végülis már nagykorú:D
2011. dec. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is valami apróságot illik.

Jó ötlet a virág, vagy bonbon, meg az ital is.

Eteleg ha tudsz süthetsz többféle apró sütit, linzer féléket, zserbót.Bármit ami nem krémes.

És egy szép karácsonyi fémdobozba átathatnád, az egész családnak.

2011. dec. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm h segítettek!

anyujának vettem 1 nagyon aranyos(mikulásos) gyertyatartót! apujának 1 üveg pezsgőt! tesójának meg lehet veszek 1 bögrét meg csokit! vagy szerintetek az nem illik egy 21 éves fiúhoz?

2011. dec. 22. 13:09
 7/7 A kérdező kommentje:
na a bátyjának vettem 1 tusfürdőt és 1 csokit! nem találtam sehol sem olyan bögrét ami tetszene neki ): remélem tetszeni fog neki:D
2011. dec. 22. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!