Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Barátnőnek milyen ajándékot...

Barátnőnek milyen ajándékot lehet venni karácsonyra?

Figyelt kérdés
21 éves, 3 éve lakunk együtt, kb már minden berendezésünk megvan. Valami kisebb értékűre gondoltam, ami jelképes és maradandó, vagy saját készítésű, csak az a baj,h nincs sok időm ilyenekre.
2011. dec. 20. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
pasija vagy barátnője vagy?
2011. dec. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Te ismered!
2011. dec. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mi erdekli a baratnödet?Szereti a kiccset?En most magambol indulok ki mit szeretnek,mar mindenem megvan a kiccset sem szeretem.Egy ezüst gyürü,nyaklanc,esetleg medal,parfüm,könyv,egy szep kis diszparna,egy szep kepkeret,közös fotoval,karora(nem tul dragara gondoltam),hirtelen ennyi jut eszembe,esetleg valami praktikus dolog(a legtöbb nö nem szereti,en nem haragudnak erte).
2011. dec. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pasija vagyok
2011. dec. 21. 02:49
 5/6 A kérdező kommentje:
pasija vagyok, de ezeket már mind megkapta, kivéve a kiccset mert az nemtudom, hogy mi
2011. dec. 21. 02:49
 6/6 anonim válasza:
szerintem az giccs akar lenni
2011. dec. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!