Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit csinálnátok? Van egy...

Mit csinálnátok? Van egy barátom 9 hónapja vagyunk együtt (én 16, ő 18éves) Mindjárt itt a karácsony ugye, neki már vettem ajándékot, de nem tudom, hogy a szüleinek kéne vennem valamit?

Figyelt kérdés
Mert ugyan is van 2 tesója és akkor nekik is kéne+a nagymamájának aki velük él! Barátom tudom, hogy vett ajándékot az én szüleimnek (nem nagy dolgot, de nem is ez a lényeg) Édesanyám azt mondta, hogy nekem miért kéne vennem a szüleinek!? (nem tudja, hogy ők kapnak valamit barátomtól)
2011. dec. 20. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha sütnél egy tepsi (mézes) vagy más süteményt és azt egy szép süteményes dobozban odaadnád egy-, a családnak szóló saját készítésű ajándékkártyával?
2011. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem is sütit vigyél nekik. :))
2011. dec. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ohh köszönöm szépen ez nagyon jó ötlet, ezt meg is fogom csinálni :)
2011. dec. 20. 21:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Szitu ugyanaz, csak idősebbek vagyunk kicsivel és 7 hónapja együtt.

Sütök sütit (karácsonyi linzer), belerakom karácsonyi dobozba. Mellé vettem gyertyát alátéttel.

2011. dec. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!