Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tudom, legalább 200. kérdés....

Tudom, legalább 200. kérdés. De mit vegyek neki ezek mellé még?

Figyelt kérdés

4 éve együtt vagyunk a párommal,3éve együtt élünk.Nem mondom hogy mindene meg van,de az szükségleteihez tényleg meg van mindene.Mégsem tudom karácsonyra mit vegyek neki,pedig már szerda van.

Tavaly és tavaly elött márkás órát,márkás kesztyüt kapott.

Hobbija nem igazán van,mert sokat dolgozik.28éves.

Gondoltam rá hogy veszek neki kb 3db vicces mesefigurás boxert (mert említette hogy nincs és kéne neki),de mellé még mit vegyek neki?


2011. dec. 21. 08:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

DVD, amit együtt néztek meg?

Mozijegy, színházjegy?

Egy jó könyv?

Szerintem ilyesmit lehetne.

2011. dec. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát,ha kell vmi dvd,akkor letölti netről.

Moziba és színházba menni,nem az ő világa.Olvasni pedig nincs ideje és nem is szeret.

Nagyon nehéz ez a helyzet...

2011. dec. 21. 08:54
 3/14 A kérdező kommentje:

Szerszámos ládára gondoltam még,mert ami van azt már kinőtte,annyi szerszáma szaporodott fel.(villanyszerelő)

De azt venni nem gáz?

2011. dec. 21. 08:56
 4/14 fehér gandalf válasza:
sör
2011. dec. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt szereti,de azért Karácsonyra sört...
2011. dec. 21. 09:01
 6/14 anonim ***** válasza:
Gondolom autóval jár, így tippjeim: melegíthető üléshuzat, GPS, szóval valami az autóba, amit esetleg szeretne.
2011. dec. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Gps-e van a telefonján. :)

Jajj,tényleg nem tudom,kellett nekem az utolsó pillanatra halogatni.

2011. dec. 21. 09:13
 8/14 anonim válasza:
Szerintem csináltathatnál neki egy A4es méretű kirakót nekem ez az egyik ajándékom a páromnak akivel 5 éve vagyok együtt!Szíva alakban a mi képünk van benne és írtam rá egy kis idézetet! Nagyon kedves és vicces ajándék.Vettem neki drága ajándékokat is de ez lesz a favorit már előre tudom! [link]
2011. dec. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem menj ki az ikea-ba,annyira jó cuccok vannak most akciósan:)

Egy állólámpa,asztali lámpa,vagy vmi hasznos dolgot :)


+ 1 rekesz sört vagy mondjuk egy 6os coronita csomagot(ez is sör és nagyon finom)

2011. dec. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az én férjem is villanyszerelő és nagy bajban voltam én is az ajándékkal. Ugyanis amúgy is nehéz neki ajándékot venni.

Kantáros munkás ruhát rendeltem neki, emellé nézek neki vmit még, de lövésem sincs.. :S

2011. dec. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!