Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Illendő lenne ezt adni apukámn...

Illendő lenne ezt adni apukámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Sajnos évek óta nem tudtam eltalálni hogy mit szeretne, ha kérdezem azt mondja hogy nincs szüksége semmire, és tényleg így van, anyukám sem tud mit kitalálni neki. Ezért az eddigi ajándékaim porosodnak csak valahol.

Viszont az édességeket meg a kávét szereti. Arra gondoltam összeállitok egy ilyen ajándékcsomagot:

különböző kedvenc csokik + bonbonok + 1 üveg ital + kávé

És mindezt én becsomagolom. Nem túl személytelen ajándék ez egy közeli családtagnak?

Szerintetek?


2011. dec. 22. 01:49
 1/2 anonim válasza:

Apukám is ilyen, semmit nem lehet neki venni, mert semminek nem örül igazán. Így tőlem mindig valami handmade dolgot kap. Az tetszeni szokott neki, akkor is, ha egyébként egy haszontalan porfogó az a valami. De én készítettem, és ezt azért értékeli. :)

Szerintem az ajándékkosár - ahogy írod is - személytelen, semmiképp sem javaslom. Egy szép üvegű ital önmagában is megállja a helyét (feltéve, hogy tudod, miket szeret), bonbont, csokit viszont csak ajándék mellé adnék, "helyett" nem.

2011. dec. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem olyan egetverően rossz ötlet, de én azért kiegészíteném egy fényképes naptárral, vagy valami ilyesmi személyesebbel.
2011. dec. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!