Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Könyvet szeretnék venni a...

Könyvet szeretnék venni a szüleimnek karácsonyra, mivel nincs sok pénzem antikváriumban. De konkrétan mit kéne?

Figyelt kérdés
Konkrét műveket ajánlanátok? Nem kell ünnepi témájúnak lennie, csak mégis, amit ilyenkor 'illene'.
2011. dec. 22. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Te ismered a szüleidet,te tudod,hogy milyen könyveket olvasnának szívesen.Csak van kedvenc írójuk..Ha nem tudod,akkor egy ártatlan beszélgetésbél puhatold ki..

Az én fia tudja hogy kik a kedvenceim,így mindig tud venni könyvet (aminek nagyon is örülök)

2011. dec. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ebből nem sokmindent tudtam meg, de azért köszi. Műveket ajánlana valaki?
2011. dec. 22. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Így nem lehet műveket ajánlani. Mi érdekli őket? Például én ha vennék, apukámnak Moldovától vennék valamit, anyukámnak Szekfűtől. De a legtöbb embert ezzel ki lehetne kergetni a világból. Lehet, hogy a te szülsid inkább olvasnának Agatha Christie-t, Vass Virágot, Müller Pétert vagy akármi mást.

Kicsit erőltesd meg magad és gondolkozz, mit szoktak olvasni. Azok ismeretében már tudunk segíteni, de így nem.

2011. dec. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok..Mi az amit nem értettél meg amiről írtam???

Tényleg ennyire nem vágod??

Akkor elmondom úgy hogy megértsd.

A szüleid feltételezem hogy olvasnak(ha már könyveket akarsz ajándékozni) Ha olvasnak akkor vannak kedvenc írói..(ezt magad is megtudod,ha megnézed a könyvespolcot..

Ha megvan számodra is,hogy melyik írótól vannak több könyvei akkor annak az írónak a könyvét vedd meg,ami még nincs meg..Így érthető volt??

Írhatnék egy csomó írót,és könyvet de minek? Ha mondjuk pont az olyan témájú könyvek nem érdeklik akkor csak egy lebigyesztett mosolyú"köszike,nem kellett volna" választ kapsz..


De ha ez a válasz sem jó,és még mindig nem érted,hogy mit kéne tenned,akkor ajánlom a következőt.

Menj be az antikváriumba,és a megszabott árnak megfelelően válassz ki pár könyvet,és azt ad oda.Ebben az esetben mindegy milyen könyvet adsz,bármi jó lesz..

2011. dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Anyumnak 1 Jane Austen könyvre gondoltam. Ajánlanátok tőle vmit? Apámnak meg vmi lélektani könyvet, ami elgondolkodtató, filózofálgatós. Köszi a válaszokat. És elnézést, senkit sem akartam felhúzni.
2011. dec. 22. 18:07
 6/6 anonim ***** válasza:

NA így mindjárt más! Ugye hogy vannak kedvencek??

Bár én nem olvastam egyetlen Jane Austen regényt,de ahogy elnézem írt párat..

A linkben megtalálod az írónő eddig megjelent könyveit..Keresd ki ami még nincs meg anyudnak,és azt vedd meg.

[link]


Apudnak olyan könyv kell ami elgondolkodtató,lélektani,az egy kicsit tág..Neki vehet olyan könyveket ami a világháborúról szól(dokumentum jellegű könyvek.)ezek elgondolkodtatóak..A lélektani könyvek eléggé tágak lehetnek..De itt nézegess hátha megtalálod a neki valót

[link]


megjegyzés: Ha találtál olyan könyvet ami érdekel,akkor írd fel egy papírra,és így keresd az antikváriumokban..

2011. dec. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!