Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vehetnék apának karácsonyr...

Mit vehetnék apának karácsonyra? ( ne legyen nagy összeg ugy 2 ezer ft-ig el)

Figyelt kérdés
Apa 41 éves és nemtudom,mit vehetnék neki,ami meg is marad emlékbe..meg használhatná is... tippeket várok,köszi előre is:)

2011. dec. 22. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Kulcstartó, öngyújtó - ha dohányzik, dugóhúzó valami szép fémből készült. Toll - ha szüksége van rá, esetleg gravírozva. Újság előfizetés,bár az addig már "intéződik el"... esetleg jövőre. Könyv, cd.
2011. dec. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
könyv, cd jó ötlet. szerintem dísztárgyakat ne adj a férfiak nem szeretik. (gondolom ezt tudod). lehet valami kis üvegben különleges likőr, pálinka. esetleg szintén különleges tea. csoki, ha maradandót akkor közös kép. ilyesmi. légy kreatív
2011. dec. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:) végül 1 üveg nagyon finom vörösbort vettem tegnap voltam vásárolni,és mellé 1 kocsi illatositót meg 1 ablak kaparót amikor befagy az ablak...

szerintetek?

2011. dec. 23. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!