Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek édesapámnak karácso...

Mit vegyek édesapámnak karácsonyra? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Még van ár napom rá, hogy vásároljak neki, csak nem tudom, hogy mit. Nem jövünk ki olyan jól, de személytelen dolgot sem szeretnék... édesanyámmal sincsenek jóba, elég furcsa a házasságuk, de ezt inkább hagyjuk. Hobbijai nincsenek, állandóan szerel a garázsában, vagy tévét néz... Sajnos, pénzem sincs sok, tehát valami olcsó kis ajándék kéne, de mivel nem ismerem annyira, ötletem sincs, mit vegyek. Kézügyességem sajnos nincs, rajzolni sem tudok, egy modellautó elég drága, tusfürdőt és dezodort nem akarok, mert mindenkitől azt kap minden évben. Esetleg valakinek van valami ötlete?
2011. dec. 22. 16:24
 1/4 anonim válasza:
egy szép üveg bort vagy pezsgőt.
2011. dec. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy dvd
2011. dec. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Végtére is van hobbija, hisz mondod, hogy a kocsiját babrálja.

A kedvenc autómárkájának emblémájával egy póló vagy baseballsapka elég testreszabott és személyes lenne.

Bevásárlóközpontokban van ilyen pólós hímzős szolgáltatás, vagy az Oktogon és a Király u között vhol a nagykörúton, a Royal szállóval szembeni oldalon.

2011. dec. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Na már kiírtam ehhez a témához egy kérdést, mert én se tudok apukámnak mit venni, de mindenki így nekem is segített. Köszi! :)
2012. júl. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!