Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Miért hagyja mindenki az...

Miért hagyja mindenki az utolsó pillanatra az ajándék vásárlást?

Figyelt kérdés

Már azt sem értettem amikor a híradóba mondták hogy aranyvasárnap nem volt nagy tömeg a bevásárló központokban.

Én akkor rögtön gondoltam hogy "épeszű" ember (azért tettem idéző jelbe, mert senkit nem akarok megbántani szóval ne értsétek félre), már rég be is csomagolta az ajándékokat addigra, nem hogy még nem vette meg.

De hát látom hogy van aki még csak ma kérdezgeti hogy egyáltalán mit vegyen.Pedig holnap után karácsony.


2011. dec. 22. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Én például egyetemista vagyok. Nálunk minden számonkérés az utolsó héten van, ergo ott minimum napi egy zh-t írok. Illetve volt három vizsgám, amit meg kellett csinálnom, ma délután volt az utolsó. A szakmai gyakorlatunkat folyamatosan kell csinálni, ezért minden rengeteg idő elment vele. Zenélek is, öt koncerten léptem fel decemberben. Ez azt jelenti, hogy semmire, értsd semmire nem volt időm. Egész hónapban hat órákat aludtam, a lakás szalad, egy csomó pénz elment, mert főzni se volt időm és kinn kellett ennem. Egy átlag napom úgy nézett ki, hogy korán keltem, gyakoroltam egy órát, elmentem suliba, ott voltam két órát, aztán szakmai gyakorlatra, ott voltam hat órát, aztán hazamentem, gyakoroltam még két órát (most tartunk kb. 10-11 óránál felkeléstől számítva), aztán leültem tanulni, és addig tanultam, amíg rá nem aludtam. Hétvégén könyvtárban ültem a beadandókhoz, vagy koncerteztem. És ha akadt egy szabad órám, akkor aludtam.

Vizsga után elmentem ajándékokat venni, de még most gyorsan futok egy kört. Persze nagyon nem így terveztem, és ha a koncerteket lemondom, talán tudtam is volna előre készülni, de nem így alakult. Vagy ha előre tudom, hogy ennyi dolgom lesz, akkor nekiállok novemberben utánajárni, csak akkor meg pénzem nem volt.

Én is annak a híve vagyok, hogy az ember előre készüljön, de sajna van, amikor nem lehet..

2011. dec. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pl azért mert nem mindenkinek van ideje, van aki dolgozik egész nap, vagy tanul suli stb, mi is holnap vesszük meg mert nem volt rá máskor idő
2011. dec. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem!Így stimmel e dolog.

Remélem nem bántottam meg senkit.

Én buta a környezetemben élők munka idejükből indultam ki, és az egyetemistákra nem is gondoltam. :(

2011. dec. 23. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!