Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nem baj, hogy tőlem csak...

Nem baj, hogy tőlem csak ennyit kapott? L/15

Figyelt kérdés
Ma este jöttem össze a barátommal. Az az járunk. Délután oda adta a karácsonyi ajándékát: egy csokit, meg drága 5000ftos parfümöt. Én meg neki egy szép nagyobb gyertyát tartóval, meg egy kisebb oroszlán figurát adtam ( ez nekem fontos, hiszen kabalám és nem adnám oda akárkinek) ezt mondtam neki is, csak nem gondoltam, hogy ő ilyen drága ajándékot vesz nekem. Nem néz le emiatt?
2011. dec. 22. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy gondolom, hogy civilizált emberek közt egy érzelmekre alapuló kapcsolatban ez nem jelenthet gondot.
2011. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem zavarja, sőt nem is gondolt erre utána se.
2011. dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem kevés, ne is gondolj erre.

Én 16 évesen mikor összejöttem az első barátommal, így karácsony előtt akkor én adtam neki amit persze anyukám fizetett ki egy ezüst láncot ő meg egy márkásabb tusfürdőszertett adott, és szegénykém rosszul érezte magát ez miatt, de én örültem amit tőle kaptam, azóta se találok olyan jó tusfürdőt.

2011. dec. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
mivel még nagyon a kapcsolatotok elején vagytok szerintem ez bőven elég (:
2011. dec. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Este jöttetek össze, és délután már meg is ajándékoztátok egymást, és még karácsony sincs...visszafelé jártok az időben? Ennyire le vagyok maradva a korral??
2011. dec. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9%
Gyertyát egy fiúnak? Biztos nagyon örült neki... fantáziátlan ajándék, ami szilveszterre már a kukában lesz.
2011. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Le akart venni a lábadról, nem hiszem hogy ő számított bármi nagy dologra. A pasik egyébként is szeretik szerintem ilyesmivel levenni a nőket a lábukról. Biztos szeret Téged
2011. dec. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!