Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Lehet megkérdezték már páran,...

Lehet megkérdezték már páran, nem tudom. Nektek hogy telik/telt a karácsonyotok?

Figyelt kérdés
egyedül/ családdal,jól/rosszul?
2011. dec. 26. 14:04
 1/6 anonim válasza:
100%
Mikrobiológiát tanulok egyedül a koliban, na tippelj....
2011. dec. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

csak azért kérdezem, mert nekem edíg tiszta unalom volt, aztán emg jöttek ma rokonok, lett zene és vele tánc, italozgatás,a fél család berúgott stb.most van igazi karácsony "hangulat"

(nálunk ilyen szokott lenni)

2011. dec. 26. 14:07
 3/6 anonim válasza:
100%

nekem nagyon rossz volt, nemrég szakítottunk a párommal és borzasztó egyedül "ünnepelni" :/

16/F

2011. dec. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én 100000Ft értékben vettem ajándékot minden rokonomnak, (mert most utóbbi időben kicsit jobban megy a dolgom, lett munkám, stb) ehhez képest én gyakorlatilag nem kaptam semmilyen ajándékot, köszönömöket sem igazán, mindenki elvárta hogy én vegyek nekik ezt meg azt, szóval kicsit most szarul érzem magam. Tudom oké, karácsony szeretet ünnepe, nem az ajándékozásé, de 17 évesen ez azért kicsit rosszul érintett...
2011. dec. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szerintem mi szegények vagyunk, nem is tudtunk egymásnak ajándékot se venni valami nagyot.de nem izgat túlságosan.minden napnak ilyennek kéne lennie, mert most különösen oda figyelnek az emberek egymásra.és szerintem ez lenne a lényeg, hogy akit szeretünk, éreztetni vele,bár nem hiszek igazán semmien istenben,de az elv, az jó.amit hirdetnek.aki egyedül tanul,biológiát,neki üzenném azt, hogy lesz még jobb is.aki egy százasért bevásárolt,neki, hogy nem estél kicsit túlzásba az ajándékvásárral?szerintem egy cseppet igen
2011. dec. 26. 14:26
 6/6 anonim ***** válasza:
24.-e jól telt de 25-26.-án végig szenvedtem csak, nagyon rossz úgy ünnepelni hogy az ember senkit se érdekel, mindenki inkább elfordul tőlem, beszélgetni se tudok senkivel. Ugyanígy a szilveszter is elég szörnyű lesz nekem csak az nem ide tartozik.
2011. dec. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!