Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Miket vegyek a 12-14 éves...

Miket vegyek a 12-14 éves barátnőimnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
még messze van de szeretek előre bevásárolni:)

2012. okt. 11. 16:21
 1/6 Shower99 válasza:
Barátnőimnek ? 12-14 éves? Lol xd de jó dolgod van.
2012. okt. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
karkötőt, könyvet, plüsskulcstartót esetleg:), bon bont
2012. okt. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szájfény,milka csokii:P,körömlakk,fülbevaló
2012. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

első, arra nem gondoltál, hogy esetleg ő is lány?

no, lássuk csak, én minek is örültem 12-14 éves koromban: könyv, bizsu ékszerek, aromalámpa, plüss, bögre (személyre szabott, vagy nyomtatott), falinaptár (szintén egyedi, mondjuk kedvenc állattal, közös képekkel, kedvenc sztárral, stb), kézi kistáska, öv, jópofa párna, ha még valami eszembe jut, leírom.

2012. okt. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer vettem nekik ilyen plüssös zoknit, na annak nagyon örültek! Meg körömlakkot. Ezek nem drága ajándékok.
2012. okt. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


szerintem ezek nagyon szép és egyedi ajándékok 1 szép képnek mindenki örülne :) és nem is drágák, most akciós áron vannak és is innen vásároltam a minap :))


[link]


de jók a fenti ötletek is, amiket előttem írtak csak nem akartam már leírni ugyan azokat :))

2012. okt. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!