Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Anyámnak milyen ajándékot...

Anyámnak milyen ajándékot vegyek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Túl van már a 60.-on is és semmi ötletem sincs!

Nem egyszer mondja azt, hogy ne vegyek semmit se, pedig tudom, hogy örülne egy meglepetésnek.

Sajnos, nem tudok túl sokat költeni, de hátha, max. 10 e. Ft összeg azért összejöhet rá.

Előre is köszönöm a válaszokat!

28/F


2012. okt. 27. 22:30
 1/3 anonim válasza:
vegyél neki valami konyhai dolgot,vagy egy digitális képkeretet amibe az unokáiról(ha vannak) a családról fényképeket teszel 5ezer ft-ért egész jókat lehet kapni :)
2012. okt. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Konyhai dolgot nem veszek neki, mert nem szeretném még jobban a konyhához láncolni. Tudom, van aki ezt veszi, de én, olykor csak a munkát látom benne, mintha kalapácsot vennél egy dolgozónak.

A digitális képkeret meg jó ötlet, ha van jó árban, akkor lecsapok rá!

2012. okt. 29. 18:50
 3/3 anonim válasza:
Nézz szét a Meskán, ott beírhatod az ajándékkeresőbe, hogy középkorú, esetleg idős, és kapsz néhány tippet, hogy minek is örülnének az ilyen korú emberek. Én nemrég vettem nagymamámnak ott egy szép Házi áldást.
2012. okt. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!