Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek az jó ha karácsony...

Szerintetek az jó ha karácsonyra egy kocsival lepem meg a barátnőmet? Lassan egy éve vagyunk együtt de nem igazán tudom hogy mit vehetnék neki. Örülni fog neki? Vagy van jobb ötlet?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 18:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
48%
Hogy érted, hogy kocsi? Játék, vagy igazi? Ha igazi, akkor ennyire jóban vagytok? Van jogsija? És úgy is értelmezheti, hogy meg akarod venni a barátságotokat. Ha viszont játék, azt általában fiúknak szokták venni 2-9 évesen.
2012. dec. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Te tudod, én ezt túlzásnak tartom. Inkább valami kevésbé drága, de személyes ajándékot vennék neki: ékszer pl.
2012. dec. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Első, nem haverja a lány, hanem a szerelme.
2012. dec. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ez most dicsekvés akar lenni? :)

Én inkább a személyesebb ajándék híve vagyok. Ha a férfi túlontúl drága dolgokat vesz, az nekem túlzás, mint meg akarná venni a nőt a pénzén. Ne pénzzel kábíts, hanem ötletességgel. Egy érett nőnél többre mész vele.

2012. dec. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

a szerelmemről van szó igen.

nem akarom megvenni meg semmi ilyesmi,és nem is dicsekvés akart lenni.

és ha csináltatok hozzá valami személyes rendszámot??

2012. dec. 11. 13:56
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyban gondolkodsz, vegyél inkább házat, de egy gyémánt nyakék is kreatív, vagy a luxusutazás :)

Most komolyan, ez egy komoly kérdés, hogy örülne-e valaki ha az ölébe hullana egy kocsi a pasasától? :) Aki olyan típusú nő, biztos igen.

2012. dec. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
nem tom hogy miért akarsz neki venni egy kocsit amikor egy ékszerrel is beérné :D
2012. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

persze hogy beérné,de gondolom egy kocsinak még is csaj jobban örülne.

[link]

ilyesmire gondoltam!!

2012. dec. 12. 20:27
 9/23 anonim ***** válasza:
A kocsi is bőven elég lenne(ennyi idő után sok is),de egy egyedi rendszám is vagy félmillió forint.
2012. dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem inkább vegyél neki a Swarovskiból egy fülbevalót és karláncot, vagy állíts össze a Pandoránál egy másikat, esetleg Thomas Sabonál is vehetsz egy gyönyörű órát. Ugyan ezek nem milliós, de százezres tételek, talán ezeknek is örülni fog és jövő Karácsonykor ezt még túl licitálhatod az autóval s nem fogod alul öltözöttnek érezni magad. Boldog Karácsonyt!
2012. dec. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!