Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csak én vagyok úgy vele hogy...

Csak én vagyok úgy vele hogy nem ez a legjobban sikerült karácsonyom?

Figyelt kérdés

Sajnos mi idén a karácsonyunkat kicsit elkapkodtuk, oké volt ajándék, kaja minden, de a készülődést nem vittük túlzásba ami nem is baj, meg időnk sem volt rá nagyon. Az a baj hogy holnap jönnek át a rokonok és őket csak a kaja érdekli őket meg persze a kötekedés, berugás stb.... Mi már mindannyian dolgozunk, nekem ez az első karácsonyom 16 éves korom óta amikor nincs barátnőm, eddig ugye a szentestéket külön töltöttük egymástól, egy barátnőm volt akivel két karácsonyunk volt egymás után ez lett volna a 3. Első alkalommal még külön voltunk szenteste, de tavaly együtt töltöttük azt. Kora délután náluk voltunk, estefelé meg nálunk, jó is volt, az egész karácsonykor együtt voltunk. Idén most nincs barátnőm lassan 2 hónapja hogy szakított velem, és ugye idehaza sem valami jó a hangulat a nővérem is csinált egy nagy marhaságot azzal hogy elment új életet kezdeni és még felhívni sem hajlandó minket, a bátyám is beteg, az is csoda hogy az ünnepekre hazaengedték a kórházból. Én meg magányosnak érzem magam, mert nincs mellettem az a lány akihez odabújhatnék, nem tudok mosolyt csalni az arcára és ez engem bánt, mert rég volt olyan karácsonyom amit egyedülállóként töltöttem volna. 23 éves vagyok, tudom még fiatal de már szeretnék külön életet, de nem egyedül, mert értelmetlennek tartom. A családomat is szeretem szeretek itthon élni velük, meg az életem is szeretem, csak a szerelem nélkül elég üresnek érzem, de igyekszem építeni a jövőmet amennyire csak lehet ebben a fos világban.

Tényleg csak én érzem ezt így? Vagy más is van akinek nem lett tökéletes ez a karácsonya?



2012. dec. 25. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ó, Neked még egészen kellemesen telt. Nekem ennél sokkal rosszabb volt idén (is).
2012. dec. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

3 napja készültünk a karácsonyra, erre anya szenteste berúgott, de durván. Részegen főzött, nyilván minden odaégett, meg kitálalta a kaját a földre, aztán minket pocskondiázott, amíg végül bezavartuk a szobába, hogy aludja ki magát.

Így ma reggel bontottunk ajándékot, a háttérzajt pedig az adta meg, hogy folyamatosan nyafogott, hogy mennyire másnapos. Ráadásul senkinek nem adott semmilyen ajándékot, ami azért szerintem nem túl szép dolog, mert mi mind adtunk neki, főleg hogy még a karácsonyunkat is elrontotta.


De sebaj, holnap a hajnali vonattal lelépek, aztán egy jó darabig megint nem látnak, elég volt a családomból pár hónapra :)

2012. dec. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyes válaszadóval tartok, nekem is rosszul telik, mint a kérdezőnek!:(
2012. dec. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
nekem se a legjobb sajnos..:(
2012. dec. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nekem ez életem eddigi legrosszabb karácsonya. Apukám utálja a karácsonyt, és ezt most különösen kimutatja. Képtelenség így ünnepelni, nincs is karácsonyi hangulatom. Meg hiányoznak is páran (mamám, aki már elhunyt, és a fiú, akit szeretek, de messze van, és nem is kölcsönös). Ráadásul óriási akaraterő kell, hogy megálljam a sütievést, mivel épp fogyózok. Úgyhogy már igazán vége lehetne...
2012. dec. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt olyan rossz azért. Régebben még jobban vártam az ajándékozást, meg minden, izgultam hogy mit kapok. Pár éve nem is kapok olyan izgalmas ajándékokat, de nem is várom el. A karácsonyfa is "összement", persze én nőttem meg. De ami a legfőképpen rossz, az a 13-14 fok, ami ma volt. Ezt mínuszban és félméteres hóban, na akkor tökéletes lenne. :)
2012. dec. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolsó azért a mínusz 10 fok meg a félméteres hó kicsit túlzás én szerintem. Persze valóban szép lett volna a fehérkarácsony fagymentes úton és kb 10-20 cm hó bőven elég lett volna a látvány miatt. Sajnos nekem tegnap kellett leutaznom a szüleimhez mert 23-án még dolgoznom kellett és este fáradtan nem akartam már neki indulni, tegnap meg vagy 150 km-ert vezettem le a fagyos jeges úton vért izzadva szinte.

Na visszatérve a kérdésre. Nekem sem volt a legjobb a karácsonyom, úgy volt hogy a barátnőmmel együtt ünnepeljük meg, hogy 24-én mindenki a saját családjánál, én 25-én mentem volna hozzájuk vagy is ma aztán este meg vissza ide hogy a barátnőm itt is legyen egy kicsit:) De sajnos most mosoly szünet van nálunk pár apja kicsit sikerült összevesznünk pár személyes dolgon amit nem tennék közzé. Most úgy nézki hogy szilveszterkor sem fogok hazamenni mert a barátnőm sem akar, én meg inkább a régi barátaimmal szilveszterezek mert amúgy is jövök nekik egy közös bulival már 3 hónapja. Nem így terveztem az ünnepeket de ez van.

2012. dec. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Uccsó: egy télimádónak semmi sem túlzás, inkább ez a 15 fok kiábrándító itt nyugaton. Egész télen el bírnám viselni a mínuszokat, de idén sem lesz már normális tél, bár reménykedem még.
2012. dec. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az enyém idén egész jó volt. Végre éreztem, hogy kinek vagyok fontos és hogy van aki szeret. :) A tavalyi nagyon rossz volt, meg úgy pár éve mindig rosszul sült el minden, azt hittem ez már sosem fog változni. Ezt csak azért írtam, hogy lásd, hogy ez meg tud változni, lesz ez még jobb is.
2012. dec. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nagyon nagyon rossz volt. Életem legrosszabb karácsonya.:(

Éppen teljesen kifogytunk pénzügyileg, és az én spórolt pénzemet odaadtam, amiből az következett hogy nem tudtam ajándékot venni. (Kézzel készülteket utálom, nem is érdekel, semmi nincs hozzávalóként sem).Jó, én sem kaptam, de az annyira nem zavart. Szó sem volt karácsonyról, fát sem tudtunk venni, étel sem volt. (csaj tojás kenyér meg felvágott)Szóval rendesen főzni sem tudtunk, így végleg elment a karácsonyi hangulat. Senki nem kapott semmit, senki nam adott semmit. De ez van:( Talán jövőre lesz pénz.

12/L

2012. dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!