Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adhatnék barátnőmnek...

Mit adhatnék barátnőmnek karácsonyra ami azért kreatív ajándék is meg rám emlékezteti tudja hogy tőlem van? 2és féléve járunk már azért elég sok mindent kapott tőlem. Akármi ötlet jöhet mert nekem sajnos nincsen.

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 09:50
 1/2 anonim válasza:
"rám emlékezteti tudja hogy tőlem van?" Ezzel csak egy baj van: nem ismerünk sem téged, sem a barátnődet, így max sablon ajándékokat lehetne felsorolni. De az meg ugye nem kell gondolom. gondolkozz el, mit szeret, és milyen ahhoz fűződő dolgot lehetne csinálni. (Én pl egy barátnőmnek bögrét adok, ami ugye önmagában elég béna és sablonos, de egyedi képpel egy animéről, amiért odavan. Így már kicsit személyesebb.)
2013. dec. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez sem 1 rossz ötlet,hasonlóra én is gondoltam csak én a kis kutyáját tetetném rá mert ő meg azt szereti nagyon :D
2013. dec. 2. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!