Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogy csinaljak karacsonyi...

Hogy csinaljak karacsonyi hangulatot?

Figyelt kérdés
Semmi karacsonyi hangulatom nincs...es ezzel most nem csak en vagyok igy, hanem masok is modjak. Hiaba hallgatok karacsonyi zenet, hiaba van feldiszitve a szobam meg azegesz haz. Hiaba setalok este es nezem a fenyeket. SEMMI! Mint ha november eleje lenne.Ma megyek nagyimhoz fat diszitenu, remelem az majd kicsit hangulatba hoz. Az is baj, hogy iden nem veszek/nem tudok venni a szuleimnek semmit. Mert en sose egyedul vettem hamen apaval vettunk kozosen anyanak, anyaval meg apanak. Tesomhoz meg meg a Jezuska jon, de neki is egyutt vesszuk. Szoval most mondtak, hogy mar nincs penz igyok mashogy fogjak megoldani. Pedig nekem nagyon nagy hangulatot csinalt, ha ajandekert maszkaltam. Most iscsinalok majd valami sajat keszitesut meg arra gondoltam, hogy majd sutok nekik, de azert szivesen vettem is volna. Na szoval a kerdes: hogycsinaljak karacsonyi hangulatot?15L
2013. dec. 22. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

1. Írj ékezetekkel.

2. Ha telefonról írsz, akkor is ékezetekkel írj.

3. Nézd meg youtuben a Cica cola 2013-as reklámját.

4.Nézz karácsonyi filmeket.

5. Süss mézeskalácsot és/vagy bejglit.

6. Ha ezek közül egyik sem segített, akkor az nem jó jel.

7. FIGYELEM! A karácsonyi tippeket CSAK az általam felsorolt sorrendben hajtsd végre, különben jövöre elmarad a karácsony! Kellemes ünnepeket!

2013. dec. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%

Én is hibázhatok! 3. Nézd meg youtuben a Coca cola 2013-as reklámját.*


¡A többi felsorolt tipp változatlan marad, bármilyen terjesztésük vagy módosításuk 1-5 évig terjedő szabadság vesztést von maga után!

2013. dec. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!