Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Barátommal egy éve lassan...

Bbebe kérdése:

Barátommal egy éve lassan hogy együtt vagyunk,16 vagyok, ő idősebb pár évvel de még ő is tanul. Amit szerettem volna neki karácsonyra, azt sajnos senki sem tudja megvalósítani. Mondjatok pár aranyos ötletet, nagyon kétségbe vagyok esve!?

Figyelt kérdés

2014. dec. 1. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Csinálj neki összehajható képeslapot,aminek az egyik oldalára ragasztasz egy pici csokit,a másikra meg írsz valami kedveset.Nem kell hozzá nagy ügyesség és még örülne is neki.Viszont mellé vegyél neki vagy ilyen tusfürdő szettet vagy valamit,amit szeret.Vehetsz Lindt csokit is akár vagy DVD-t,ha emglátsz egy olyan filmet,amit szeret.
2014. dec. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a baj, h renheteg filmet látott már h nem tudom még mit nem látjatott :D amúgy meg valami olyanra gondoltam, ami nem pont készítős, mert kicsit bénácska vagyok és ha nem ikerülne tuti feladnám és o

da sem adnám neki.

2014. dec. 2. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!