Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nem tudom mit kérjek karácsony...

Nem tudom mit kérjek karácsonyra. Szerintetek mit kérjek és ti mit kaptok? 15/l

Figyelt kérdés
Mindenképpen kell kérnem valamit. A szüleimnek ez nem teher, mindenképpen vesznek ajándékot, de megkérdezték tőlem, hogy minek örülnék. Ez egy karácsonyi szokás, egy gesztus, amivel szintén ki lehet fejezni az egymás iránti szeretetet és nálunk mindig szokás ajándékozni. Én is megajándékozom őket. Igazából semmi ötletem nincsen mert nincs semmi különösebb dologra szükségem. Hobbim nincs, amihez valamilyen eszköz kellene. Telefonom, gépem már van és jól szuperálnak, szóval nem is tervezem őket lecserélni. Ruhára gondoltam, de az van (mondjuk nem túl sok), de azt mindenképpen kell majd venni, most az, hogy karácsonyi ajándék címén kapok vagy csak úgy az nem számít. Ezt még átgondolom... Könyvre is gondoltam, de a suli mellett nem nagyon van rá időm, a szünetben is sokat kell tanulnom. Valamilyen program azért nem jöhet szóba mert a közelben nem nagyon van ilyen lehetőség vagy kirándulóhely és egyedül én érek rá a családban, apukám még karácsonykor is dolgozik például. Más igazából nem nagyon jut eszembe...Pénzt nem szeretnék és ők sem szeretnének adni mert úgymond "raktározó üzemmódba" kapcsolok és úgysem veszek belőle semmit. Írnátok pár ötletet és, hogy ti mire vágytok, hátha találok valamit!:)
2014. dec. 21. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
E-book olvasó? Valami kedvenc énekesed vagy együttesed közelgő koncertjére jegy? Valami dekortárgy a szobádba, vagy egy szép új ágynemü? Hajvasaló, hajsütővas? Gél mani készlet?
2014. dec. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kreppelő, hajkiegyenesítő (több funkció egyben sütővas)

pulcsik, gatyók, cipő, kabát (csak én választom ki..)

műköröm, ragasztó

fitness dvd, vagy ezek enyhébb változatai Pilates, vagy stb

mobiltelo


ilyesmik

2014. dec. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!