Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra?

Mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés
igazából tengerimalacot szeretnék de nem engedik. 11 éves lány vagyok, imádom az állatokat de cd-t nem kérek. mindenem meg van valami játékra gondoltam csak elképzelésem sincs hogy mi legyen. ruha van csomó, semmi smink stb.. nem kell mert nem használok. van valami amit ajánlotok? ez sürgős mert most veszik :D
2014. dec. 22. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet meg lesz a malacka,nekem is ellene voltak a szüleim...megleptek vele:) én is 11 éves voltam..malackám már 5éves.


Esetleg könyv? vagy valami karkötö készítő cucc? unokatesóm 10éves, szeret fűzni..

2014. dec. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dzsungáriai törpehörcsög, puzzle, társasjáték, sapka, sál, könyv.
2014. dec. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát Vikike, ha már innen kell ötletet meríteni, hogy mit kérjél akkor arra nem is vágysz. Mondhatnád azt is, hogy nem kérsz semmit, hanem bedobod az árát a közösbe.
2014. dec. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de szeretnék meg minden és nem szeretnék ruhát és semmilyen több állat nem lehet :( apa halál komolyan beszél :((. van sok karkötőm de anya mindig lenyúlja xD. esetleg szerintem jégkorit kérek. de még jöhetnek ötletek :)
2014. dec. 23. 10:44
 5/6 A kérdező kommentje:
1.válaszoló könyvet a könyvtárból is tudok kölcsönözni ami ráadásul a suli mellett van ahova be lehet menni ebédszünetbe. meg amúgy is sokat kell foglalkoznom az állatokkal.
2014. dec. 23. 10:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Jégkori nagyon jó ötlet! :) Szerintem nem bánnád meg.
2014. dec. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!