Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra? 12L

Aprendiradeciradios kérdése:

Mit kérjek karácsonyra? 12L

Figyelt kérdés
Van telefonom,tvm és tabletem is stb. Egyszeruen nem tudom hogy mit kérjek! Kérlek segítsetek! (Könyvet ne)
2015. okt. 17. 17:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
19: én pont azt kértem ennyi idősen :).
2015. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Na, ezt nem írtad, hogy könyvtárad van :D Így már érthetőbb ( nekem tusfürdő szettekből volt 3 családra elég mennyiség :D )

Akkor kirakó, kori, koncert/mozi/színházjegy, vagy családi kirándulás, stb...

Vagy xbox+ kinect. Remek szórakozás, és jól átmozgat :)

2015. okt. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Havas Levente válasza:

A hetediknek teljes mértékben igaza van! :)

Az Én időmben örültem, hogyha egy pulóvert kaptam, vagy egy tábla csokit! :)

De tudod... még annak is, ha a családommal lehettem, és annyit mondtunk egymásnak, hogy boldog karácsonyt, és kellemes ünnepeket! :)

2015. okt. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
playstation4-et
2015. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
57%
Basszus nem hiszem el, hogy már ebbe is bele tudják magyarázni azt, hogy elkényeztetett és írtózik a kónyvektől... Szálljatok már le a magas lóról, attól még, hogy a ti gyerekkorotokban másfajta ajándékok voltak akkor meg kell kövezni a következő generációt?! Szerényen megjegyezném, hogy egy sima gombos telefon 15 évvél ezelőtt sokkal nagyobb dolog volt mint ma egy iphone 6+ de azért nektek jólesik megveregetni a saját vállatokat, hogy igen én sokkal jobb gyerek voltam éd egyébként is, mert neki van tv-je telefonja egy elkényesztetett senki, nincs gyerekkora és sose fog teljes életet élni. De, hogy ne csak a viszályt szítsam a kommentek között, kérdező én a helyedben ruhát kérnék,esetleg valami olyasmit ami a hobbimhoz kapcsolódik
2015. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
tancolni szeretsz. tanc suli orak. kreativ vagy. A3 kartonok es sok szines festek es folia 2*2m
2015. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Kérj pénzt...
2015. nov. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
70%

Üdv! Ahogy így olvastam a kommenteket, elszörnyedve néztem, hogy az emberek, miért ilyen rosszindulatúak. Mindenki mennyire fényezi magát, hogy ő mennyire örült egy tábla csokinak annak idején. De nehogy már a mostani fiatalokat a régiekhez hasonlítsuk! Azért az egy kicsit már tényleg sok. Én 13 vagyok, de mivel nagyon sokat voltam régen a nagymamámmal, kívülről fújom, hogy vele mi volt. Valljuk be őszintén, a mostani világ teljesen más mint akkor. Nem akarok egyáltalán senkibe belekötni, de ő ezt a kérdést azzal a szándékkal tette fel, hogy ötleteket adjanak neki, ne kioktassák, hogy "mekkora paraszt vagy, hogy egyáltalán mondod, hogy van mindened". Ha valakinek baja van vele, akkor ne pont itt mondja el a véleményét..Írjon neki üzenetet, vagy bánom is én..

Nah de akkor válaszolok is a kérdésre:

Én például nagyon örülnék a legújabb ifjúsági könyveknek! Vagy nagyon szeretnék egy normális hajvasalót, mert a régi (talán 8 éves) már annyira nem jó. Vagy egy angol tanfolyamnak, (németes vagyok) mert elég rossz, hogy nem tudom magam annyira kifejezni. Vagy egy utalványt a kedvenc boltomba :) 13/L

2015. nov. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%
utolso. neokoskodj. ha magad leszel annyi mint mi. te is igy valaszolnal. ha meg nem igy valaszolnannk , semmit sem tanulna meg. akarni azt kell amit nem lehet megvenni, hanem meg kell erdemelni!!
2015. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
#28, én nem vagyok nagyanyád korú, 16 éves vagyok, de egyszerűen égne a pofám ennyi mindent kérni, mint amit te felsoroltál, azt meg nem tudtuk, hogy a kérdező azért nem akar könyvet, mert sok van neki. Kérdező, akkor ne kérj semmit, hagyd, hogy a szüleid azt vegyék neked, amit ők látnak jónak. Sokkal jobban esik majd a meglepetés, mintha tudnád, mit fogsz kapni. :)
2015. nov. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!