Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti már készültök a karácsonyra...

Ti már készültök a karácsonyra? Az ajándékokon gondolkoztatok már? Hogy fogtok karácsonyi hangulatot csempészni a lakásba?

Figyelt kérdés
13/L

2015. nov. 13. 20:42
 1/9 anonim válasza:
93%
Igen, egy kicsit :D Már egy ajándékot vettem is :D (könyvet) .a hangulat.. háát. asszem gyertyákkal :) es naranccsal :D ha narancsot eszek mindig karácsonyi hangulatom van :D akár nyáron is.
2015. nov. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az ajándékvásárlásba is belekezdtem már. Karácsonyi dekoráció egyenlőre nem lesz, csak december 24.-étől, anya irtózik tőle, hogy hamarabb kirakjuk, mert addigra megunnánk, de igaza van. Adventban még csak az Adventi koszorú lesz kint, meg esetleg Mikulásos, meg hóemberes dolgok. Szenteste díszítjük fel jobban a lakást, égősorokkal, meg persze a karácsonyfával, és egyéb dísztárgyakkal.
2015. nov. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Abban az értelemben, hogy tudom kinek mit ajándékozok és párat már megvettem vagy elkezdtem készíteni (nem olyasmi ami pár óra alatt elkészíthető), fejben eldöntöttem, hogy milyen ajtódíszt készítek és hogy mi lesz a kaja igen készülök.

Karácsonyi hangulat 25-e előtt nem nagyon lesz, ugyanis addig dolgozunk. A jövő héten még lesz 1 nap, amikor együtt lehet a család, utána már dec. 24-ig nem lesz rá alkalmunk.

2015. nov. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Bizony. :D

Az ajándékok 99%-ban megvannak, szépen becsomagolva és felcímkézve, ahogy azt kell.

A karácsonyi menüt nagyrészt kitaláltam, Mikulás-buli és adventi sütögetések tervezés alatt.

A díszítés minden évben saját kezűleg készül, ez az advent alatt történik. Várom nagyon. :)

2015. nov. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Én már megvettem az ajándékokat, becsomagoltam őket, beraktam a szekrény aljába, már csak elő kell húzni őket onnan karácsony napján. :) Karácsonyi dekoráció nem lesz, azt nem szoktunk csinálni. Valószínű karácsonyfa se lesz, legutóbb már az se volt.
2015. nov. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezecskék :)

És aki saját készítésű ajándékokban (is) gondolkozik? Ti mit csináltok?

2015. nov. 14. 09:56
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Még odébb van, de lelkiekben már készülök a karácsonyra. :)

Egyelőre ötleteket gyűjtök, kinek mit adok majd ajándékba. Van már elképzelésem. Az egyik ilyen egy saját készítésű hóember: [link]

Persze ez csak mellékes lesz a többi mellé, de szerintem nagyon kedves kis ajándék lesz majd.

A menütervezés is körvonalazódik. A tradicionális ételek mellett szeretek minden évben valami újdonsággal előrukkolni a családnak.

Karácsonyi hangulatot december elején szoktam elkezdeni, kiteszem az ablakba a világító díszt (fenyőfa, és egy csillag) Adventi vásárokon szokott lenni, különleges illataroma, azt szoktam még néha használni, csepegtetek a párologtatóba. Illetve a lakás többi részére is csempészek egy kis dekorációt pl: műhavat, kerámia hóemberrel.

2015. nov. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

Húú, nagyon várom már :)


Idén veszek teljesen új dekorációt mindenhova. Eddig ilyen ajándékba kapottak voltak, de most már nagyon szeretnék egy egységes színvilágot és rááldozom a pénzt akkor is, ha sok.


Ilyesmiket szeretnék:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Fogok saját készítésű ajándékokat is készíteni, ezek már biztosak:

[link]

[link]


Gondolkodtam sokat már az ajándékokon amúgy, de még nincs meg minden ötlet.

2015. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek is a választ :)

Jó ötleteitek vannak, a hóember nagyon tetszik! ⛄

2015. nov. 15. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!