Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » A gyerekek meddig kapnak...

A gyerekek meddig kapnak csomagot a Mikulástól?

Figyelt kérdés
És mit tesztek nekik a csomagba?

2015. nov. 28. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Hatodikáig.

Csokit, mogyorót, ajándékot.

2015. nov. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy érted, azt, hogy meddig? Hány éves korig? Apa még mindig kap a mamától. Én is kapok még, de nem csak azt, adventi naptárat is.


16L

2015. nov. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én míg el nem költöztem végleg otthonról 17 évesen,addig kaptam. Természetesen kb. 6-7 éves kortól már nem próbálták elhitetni,hogy tényleg a Mikulás hozta,de kedves gesztus volt berakni csizmába,míg nem láttam :)
2015. nov. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Emlékszem, amikor az öcsémmel már mindketten egyetemre kerültünk, és csak hétvégén jártunk haza, a szüleim úgy gondolták, már biztosan felnőttek vagyunk, gyerekes dolognak tartanánk a mikuláscsomagot. Abban az évben péntekre esett Mikulásnap, és amint hazaértünk, első utunk az (üres) ablakhoz vezetett. Soha többet nem hagyták ki a Mikulást egészen addig, amíg végleg el nem költöztünk otthonról. :)
2015. nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30 eves vagyok, es a ferjemmel tartjuk a szokast, minden evben Mikulasozunk. Orok gyerekek vagyunk. :)
2015. nov. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok: edesseget, Mikulas formaju - de minosegi - csokit szoktunk tenni egymas csizmajaba, bakancsaba.

Nalunk Mikulaskor edesseg az ajandek, karacsonykor meg valami targyi (nem eheto).

2015. nov. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én is közel 30 vagyok, de a mai napig tartjuk a szokást. Anyukámékkal és párommal is tartjuk a hagyományt. Mikuláskor mindig van csoki :)
2015. nov. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!