Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Volt már valami ciki dolog...

Volt már valami ciki dolog nálatok Szentestekor? Ha igen akkor mi az?

Figyelt kérdés
2015. dec. 18. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Kiskoromban egyszer a csillagszóró felgyújtotta az egyik szalagot a fán.

Szerencsére időben észrevettük.

2015. dec. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Igen volt. A párom felnőtt fia Du felhívott (ő nem él velünk) hogy hozhatja e a barátnőjét is vacsorára annyira meglepődtem hogy igent mondtam csak is a párom miatt, de mint kiderült nem kellett volna . A párom is nagyon dühös volt mert szerinte se szent este kell bemutatni a legújabb kis csajt Nos volt képe megjelenni szenteste ami nekünk egy meghitt családi esemény és fenekestül felforgatni egy meghitt ünnepet ,ráadásul még az alkalomhoz illően sem viselkedtek.
2015. dec. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért hogyan viselkedett? :O

Szerintem is hatalmas bunkóság az ilyen...

2015. dec. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tesóm egyszer az első randi után - több órás késéssel - hazaesett és hozta magával a csajt is. Hát elég cikis volt a szitu, mert nem úgy készültünk, hogy jön bárki is. :D
2015. dec. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 as Hogy hogy viselkedtek? Röhögcséltek vihorásztak hangoskodtak szerintem nem az alkalomhoz illően viselkedtek. A másik milyen család az ahol szenteste elengedik a 17 éves lányukat egy ismeretlen családhoz vacsorára.
2015. dec. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!