Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 15-16-17 éves fiúk! Ti örülnét...

15-16-17 éves fiúk! Ti örülnétek ha karácsonyra a barátnőtöktől akivel 1 hónapja vagytok együtt plüss állatot/ valamit ( esetleg szivet ) kapnátok? Hogy reagálnátok rá?

Figyelt kérdés

2015. dec. 20. 22:26
 1/4 Zedricht válasza:
51%
Hat, ha szereti a plussoket jo, de nalam max a szekrenybe vagy a polcon porosdna..
2015. dec. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
34%

Én múltkor azt adtam, de arcon rúgott... Megérdemeltem, nem követem el még egyszer ezt a hibát.

16/l

2015. dec. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát figyelj egy hónap után és ilyen fiatal korban rajzolj neki vagy csinálj neki valamit vegyél mellé egy csokit és úgy a macit de szeritem a plűs huszon éveseknél is nagyon aranyos ajándék aki nem tudja értékelni az egy bunkó
2015. dec. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért bunkó, aki nem örül őszintén egy porfogó, giccses izének? Ha élből le is finnyázza, akkor igen, bunkó. De komolyan, hány olyan srác van, aki tényleg örül egy ilyennek? Nem sok.

Nyilván mosolyogva megköszönném, mert a szándék a lényeg és szuper, hogy gondolt rám. De ettől még nem egy tuti ajándék őszintén szólva. Kivéve, ha tudod, hogy erre vágyik. De valami személyesebbet jobban értékel mindenki. Vagy ha annyira még nem ismertétek meg egymást és maradunk a sablonos ötleteknél, inkább valami tipikus pasis ajándékkal próbálkozz, nagyobb eséllyel beválik. A plüssöket és szívecskéket meg inkább süsd el a barátnőidnél.

2015. dec. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!