Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki mit tervez az ünnepekre,...

Ki mit tervez az ünnepekre, mit csináltok az ünnepek alatt?

Figyelt kérdés
Feldíszítettétek-e a lakást, elkapott-e a karácsonyi depresszió, milyen ajándékokat vettetek, stb. Csak nekem nincs ünnepi hangulatom?
2015. dec. 23. 09:40
 1/3 anonim válasza:
Velem általában az szokott lenni, hogy előtte hetekig őrületes karácsonyi hangulatom van aztán a napjára valamiért elmúlik. De idén valahogy úgy érzem megmarad. A lakást én már rég feldíszítettem, készítettem díszeket a hűtőre és kipakoltam a hógömbgyűjteményemet. Az ünnepek alatt egyfolytában utazni fogok mert az én szüleim és a párom szülei is elváltak és mindenkinél töltünk 1-1 napot ráadásul az ország különböző pontjain laknak úgyhogy kirándulás is lesz. :) Rengeteg ajándékot kellett vennem mert nagy a család de mindenkinek találtam jó ajándákot aminek örülni fog. :)
2015. dec. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Feldíszítettük a lakást és a fát is :)

A karácsonyi depresszió az nem tudom mi.


Nekem sincs annyira ünnepi hangulatom, nálunk kb. 15 fok van napközben. Kár, mert amúgy nagyon szeretem a karácsonyt. Este berakom majd a tv-re a kandallós programot meg valami jó zenét aztán talán jobb lesz egy fokkal.


A dekorációra nagyon büszke vagyok idén :)

2015. dec. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Már raktunk fel kintre világítást,a házban is van egy-két dekoráció,illatgyertyákat égetünk. Múlt héten már sütöttünk mézeskalácsot,elkezdtünk karácsonyi zenéket is hallgatni. Az ajándékvásárlás is nagyjából kész,habár elég sok időbe telt és már a végén ideges voltam. Ennek ellenére várom a holnapot,hogy együnk egy finomat,nézzünk egy jó filmet ls odaadjuk az ajándékokat. Na meg persze örülök ennek a pár napos kikapcsolódásnak.
2015. dec. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!