Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szenteste napján mikor a...

Szenteste napján mikor a vacsora a karácsonyi mit esztek délben?

Figyelt kérdés
Csak mert ezzel mindig bajban vagyok hiszen az ünnepi vacsira az este van egesz nap azt készítem node mi van a deli ebéddel?

2015. dec. 23. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez nekem is nagy probléma. :D Alapvetően korán (11 körül) szoktam ebédelni, ez a nap egyetlen étkezése. Nem bírom ki estig, viszont, ha előtte eszem, akkor meg nem tudok vacsorázni...

Szóval megpróbálok majd almát meg mandarint enni csak előtte... nem tudom, hogyan fogom bírni, sosem szoktam amúgy vacsorára várni, mint mondtam, 11-kor eszem, és kész.

2015. dec. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mi ilyenkor a sütikből csemegézünk vagy összeütünk egy zacskós levest
2015. dec. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
A családunk ilyenkor kétszer ül össze, ketté osztjuk a menüt. Nem egyszerre van elkészítve az össze étel és van 3-4 féle vacsorára hanem ebédre is van 1-2 féle és vacsorára is.
2015. dec. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Virslit szoktunk főzni ilyenkor ebédre,vagy rántottát.
2015. dec. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi ilyenkor spenótot eszünk:D
2015. dec. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nálunk ebédre mákos tészta/nudli/guba szokott lenni minden évbe, és este karácsonyi menü.
2015. dec. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jesszus zacskós leves...

Soha életemben nrm ettem nem karácsony napján fogom elkezdeni!

Harom gyerekem van nem ehetnek süteményt estig.

Ez a menü szétosztás jól hangzik.

2015. dec. 23. 19:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi karácsonyi ebédelünk mostanában hogy a nővéremék, akik már külön élnek és este mennének haza is tudjanak anya menüjéből enni. Előtte mikor készülünk elő, meg előző nap, anya bepácolja a húst a karácsonyi menühöz pár darabot meg külön vesz és kirántja, azt esszük előtte. Meg bejglit.:D
2015. dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én töltött káposztát ettem, és napközben egy csomó sütit. :D
2015. dec. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs szenteste nagy evés, hanem már ebédre ünnepi ételt eszünk. Eleve nem is egészséges este lakomázni, ez pedig a karácsonyi időszakra is áll. Este legfeljebb könnyebb vacsit fogyasztunk mint bármely más napon, mellé bejgli, szaloncukor, egyéb édesség, de azért nem visszük túlzásba.
2020. dec. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!