Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ötletek szentestére?

Ötletek szentestére?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk se jó, se összetartó család. Ami azt illeti, borzalmas a családi életünk. Abszolút nincsenek közös programok, semmi közös. Idén szenteste szeretnék egy picikét családiasabb légkört. Van valami ötletetek

, hogy mit lehetne csinálni hárman? Eddig annyi ötletem van, hogy játszhatnánk ország várost. Szerintem abban benne lennének a szüleim, de sajna nem csinálhatjuk örökké. Egyéb ötletek?:)



2015. dec. 23. 19:48
 1/8 gömbicica ***** válasza:
57%

mármint szüleiddel hármasban mit csináljatok?


én a vacsorát, süteményeket igyekeznék anyummal csinálni.

-meg hát lehetőség szerint a bevásárlást is-


elmennék templomba,

vacsora közben hallgatnánk karácsonyi dalokat


este valami jó adás a tv-ben.....


korod?


és mitől borzalmas a családi életetek? :(

2015. dec. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan vannak családi fotóitok. Szedd elő, nézegessétek, olyankor előjönnek régi történetek.
2015. dec. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
minden evben egy uj tarsasat kap az egesz csalad es rogton jatszunk is TV tabu karacsonykor zene szol es jatszunk eszunk mosogatunk
2015. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tök felesleges erre qaz egy napra előadni, hogy milyen jó család vagytok, mikor nem.

Feszültek lesztek tőle, stb.


Nálunk ugyanez volt, én utáltam. Ha 363 napon egymáshoz sem szólunk, most miért kell jópofizni... mindenki tudta, hogy csak az ünnepek miatt csináljuk, teljesen egyértelmű volt, és szerintem tök gáz, meg szánalmas.

2015. dec. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, mi az, amit mindenki szeret a családban. Mert vegyük példának az én családomat, én utálom az ország várost, amit a 2-es írt, a családi fotók nézegetését meg anyukám utálja. Úgyhogy ez elég egyéni. Kártya? Társas? Activity? Közös séta a városban?
2015. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. :) 4. válaszoló, teljesen érthető amit mondasz. Csak mi még meg sem próbáltuk, nem is találkozunk gyakran, hátha egy picit is jól érezzük magunkat majd együtt. Egyébként 18 éves vagyok, és inkább hagyjuk, hogy miért alakult ki ez a légkör. :( :)
2015. dec. 23. 21:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Ránk is igaz, amit írtál.

Olyan semmilyen a viszonyunk.

Pár éve a társasozás volt a szokásunk, de a Ki nevet a végén? elég megosztó játék, mert valaki szerint az a cél, hogy mielőbb bejuss a célba valaki szerint meg hogy kiüsd a másikat úgy hogy a bábuja a másik szobában érjen földet... Valami kevésbé agresszív társas jó lehet.

Puzzle-t szoktunk közösen kirakni még esetleg, ha szeretitek meg lehet próbálni.

2015. dec. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#7 Ezen jót nevettem, köszi :D
2016. jan. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!