Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Anyukamtol kaptam egy ajandeko...

Anyukamtol kaptam egy ajandekot karacsonyra, volt mar egy pont olyanom igy megmondtam h nem kell. Mondta h adjam vissza, odaadja valakinek en visszadobtam es igy nagyon megbantottam hisz szeretetbol adta. Beszelni nem akar velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. dec. 24. 21:41
1 2
 1/14 anonim válasza:
84%
Kérj bocsánatot.
2015. dec. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
hát jó van paraszt voltál. Kérj bocsánatot.
2015. dec. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de nem akar beszelni velem megse hallgat.
2015. dec. 24. 21:49
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Meg is érdemled, bunkó voltál...
2015. dec. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

1) Képzeld magad az ő helyébe.

2) Az isten szerelmére! Ő az Anyád! Már most el akarod ásni a kapcsolatot vele?

3) Most neki ez rossz. Azon gondolkodik, hol cseszte el a neveltetésed. Valószínű nagy törést jelentett ez neki, hogy ezért gürcölt. Harcolj azért, hogy elnyerd a bocsánatát! (Vagy magadra maradtál.)

2015. dec. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
mostmar megbantam de nemtudok mit csinalni..hogy tegyem jova egyaltalan jova lehet tenni?
2015. dec. 24. 21:57
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Remélem az én gyerekem nem lesz ilyen... hát jól elszúrtad. Hagyd hogy lehiggadjon, majd holnap próbálkozz, bár gondolom retteneteset csalódott benned, és magát ostorozza hogy miért vagy vele ilyen gonosz.
2015. dec. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre húzd meg magad, igyekezz kérés nélkül a háztartásban segíteni, a szobádat gyönyörűen rendberakni stb. Ha nem békül meg, hétfőn sipirc a virágárus és egy szál virággal elé állni és elmondani, hogy sajnálod az egészet.
2015. dec. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy kispályás. Sokat kell még tanulnod az életről, az emberi értékekről, szándékról, szeretetről, stb-ről. Ez egy jó kis "tanulópénz" most. Ilyet soha többet nem csinálsz, pláne nem a saját anyukáddal, de még apukáddal sem! Most már alvás, hátha holnap jobb lesz, a többit meg már leírták előttem.
2015. dec. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld hány gyermeknek nem tetszik a kapott ajándék mégis jó pofát vágnak hozzá és nem hisztiznek.örülj hogy kaptál egyáltalán valamit.elnézést ha nyers voltam
2015. dec. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!