Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hahooo. Van itt olyan aki mar...

Hahooo. Van itt olyan aki mar most, varja a karacsonyt? Mert en igen. Lehet kicsit beteges De mar letoltottem a szamlalot.105nap van meg hatra. Azon gondolkozom mit fogunk enni.

Figyelt kérdés

Mar most mondtam itthon hogy majd megyunk fat venni stb..

Megneztem mar kb 3meset.Polar express.Mindent.Pedig meg szeptember eleje van.

En imadom a karacsonyt.Vagyis a hangulatot es mindent!16/L



2016. szept. 10. 17:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
70%
Én nagyon nehezen viselem a meleget, egész nyáron az őszt várom, ez a kedvenc évszakom... nagyon szeretem, amikor korán sötétedik, hűvös a reggel, ködös, párás... és azt is szeretem az őszben, hogy várhatom a karácsonyt. :) Ma szedtem elő az őszi díszeimet, de kicsit meg kellett nézegetnem a karácsonyit is..
2016. szept. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
78%
Sziasztok én is imádom .És a havat is remélem idén sok hó lesz.
2016. szept. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
64%
Én augusztus 20-át várom már nagyon!
2016. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
100%
Atya uristen!!!!!azthittem csak en vagyok ilyen hulye....:D Ma voltunk a Tescoban es azon tunodtem hogy vajon mikor rakjak ki a karacsonyi cuccokat...:D 27-en mar tiszta depi szoktam lenni... Mert elmult a karacsony:( :'D kb mindig oda megyek a boltokban gyertyakhoz mert annak olyan karacsonyos feelingje van...:D
2016. szept. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
#4 14/L lemaradt:D ja amugy az us kozre jatszik hogy dec 23-an szulettem :D
2016. szept. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon várom már,idén először töltöm a karácsonyt meg az újévet a párommal és a szüleimmel Németországban.

Én karácsony után 14 nappal születtem,szóval azt is várom. Duplán izgulok. jaj.

Alig várom már,hogy forralt bort/forró csokit igyunk a városban a karácsonyi vásáron,és a hatalmas pelyhekben hulló havat.. Meg a karácsonyi filmeket,meséket,a forró fürdőt,a fa díszítést,és a sütiket.

Most rájöttem,hogy bajban vagyok a karácsonyi ajándékokkal.. fenébe.

2016. szept. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Garpe válasza:
81%

Feldobtad a napomat! Most azt hisem, már én is várom a karácsonyt. Elő is szedek egy-két karácsonyi képeslapot.


20/F

2016. szept. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
100%
Vicces, de minap nekem is az jutott eszembe, mit készítsek majd a kislányommal karácsonyra a nagyszülőknek, és eszembe jutott az is, hogy lassan kirakják a karácsonyi dolgokat az áruházakban. S ekkor eszembe ötlött, hogy előtte azért még halloween őrület lesz, szóval gondolom novemberben kezdik a karácsonyt. És már azon is gondolkodtam, hogy karácsonyra mit főzzek, amit egy 2 éves is szeret. Azt hiszem a karácsony -szeretet újra előjön, ha kisgyereked van, mert pár éve még idgesített, hogy hamar kirakják a karácsonyi dekorációt! :D
2016. szept. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
90%
Ilyenkor, mikor már vége a nyári szabinak és közeledünk a tél felé, akkor én is várom, mert valamit mindig várni kell :) Nagyon szeretem a karácsony hangulatát, imádom feldíszíteni a lakást és már alig várom, hogy első advent legyen és elkezdhessem :)
2016. szept. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%

Én is nagyon várom. Egyszerűen olyan jó hangulata van, valahogy mindenki sokkal boldogabb abban az időszakban. Az egész decembert nagyon szeretem, a Mikulást is várom, hiába vagyok már 17 éves, még mindig izgatottan nézem, mit rejtett a "Télapó" a csizmámba, de én is megajándékozom a szüleimet, barátaimat. De egyértelműen december 24.-e az egész időszak csúcspontja. Olyan jó az a meghittség. Mi éjféli misére is elmegyünk, annak is van egy varázsa. A mise után a templom előtt pedig forraltbort és teát osztanak, és beszélgetünk. Kicsi koromban szinte mindig volt hó is, nagyokat szánkóztunk, hóembert építettünk, és játszottunk a hóban. Persze nagyon átfáztunk, utána bent a kályhánál melegedtünk, forró teát ittunk, közben ott világított a karácsonyfa. Annyira hiányzik, hogy nem volt már hó az utóbbi években, reménykedek abban, hátha idén lesz. Nagyon-nagyon várom már a decembert.


17/L

2016. szept. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!