Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nem baj ha most?

Nem baj ha most?

Figyelt kérdés
Tudom még oly messze van a karácsony, de arra lennek kiváncsi hogy már tudjátok hogy ki mit kap? Ti minek örülnétek a legjobban? Tipikus ételek lesznek majd vagy különlegesebbet terveztek? Én már nagyon várom, ha esetleg ti is, akkor leírnátok az elképzeléseiteket?

2016. okt. 26. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ajándékokat nagyjából tudom, a menü tervezés alatt: mákos és diós bejgli, narancsos-csokis muffin, keksztekercs.

Rakott csirkemell, narancsos kacsa, töltött káposzta, burgonya püré, kukorica saláta.

Ajándéknak teljesen megfelel a gyermekem mosolya.

Ui. Nincs is olyan messze a karácsony 🎄

2016. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már napok óta veszettül kattog az agyam, hogy kinek mit lehetne, de egyelőre csak ötletelgetek. Idén valahogy nem megy olyan könnyen. Tavaly olyan hamar beugrott, hogy ki minek örülne. Most azt csinálom, hogy ha beugrik valami, azt gyorsan felírom a telefonomba, aztán ha van időm átrágom őket újra és újra.

Menü annyira nem érdekel. Nekem mindig húsleves és krumplipüré rántott hússal, rántott sajttal meg uborkával. Ez a kedvencem, nem variálom :D

Süteményből lehet újítok valamit, de még nem néztem utána.

2016. okt. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok. ☺

Igen, már közel van hozzánk. 🎄

Mi csokis muffint sütünk majd, diós habcsókot, krémest, mézeskalácsot és raffaello golyót. Nálunk a halászlé, a rántott hús, a töltött káposzta, a fasírt és a krémes az, ami örök klasszikus.

2016. okt. 27. 13:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!