Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek mit vegyek/keszits...

Szerintetek mit vegyek/keszitsek nagyszuleimnek karacsonyra? Tavaly kaptak egy-egy parnat, amelynek a huzatjara ra nyomtattattam az egesz csalad osszeszerkesztett kepet. Nem tudom, iden mi legyen. Esetleg valami otlet?

Figyelt kérdés
2016. okt. 30. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Meselnel roluk? Mit szeretnek,koruk stb..

Lehet tudok segiteni

2016. okt. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat, papam 64 eves a mamam 61. Van 2 szollojuk, egesz evben azzal foglalkoznak.7 unokajuk a mindenuk,szeretnek joo nagyokat enni, iszogatni😃 A masik mamam egyedul el, neki 24unokaja van, es 8 dedunokaja.Van egy macskaja, amit tolunk kapott 5 eve.O nagyon szeret, ilyen sorozatos konyveket olvasni,ja, es 74 eves.Sutni is nagyon szeret😃 Nagyvonalakban ennyi😃
2016. okt. 31. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:

A mamadnak aki egyedul el es szeret olvasni akkor neki egy izgalmas konyver.Vagy suto formakat,tepsiket ilyeneket

De az en mama nagyon tud orulni hogyha kap egy csinos salat,polot tolunk.Ha tudod a mereteit es biznak az izlesedben ez is jo otlet lehet.

Oregebb mama nagyon orul ilyeneknek hogy meleg zokni,cicanadrag triko a ruhak ala.Igazabol az idosebbeknek mindenuk meg van mar vagy mindenuk volt mar.Nekik szerintem mindenapi hasznalathoz szukseges dolgokat elonyos venni.Mint pl ruhak amit leirtam ha hasznal kozmetikumokat es stb..:)

2016. okt. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen😃
2016. okt. 31. 17:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!