Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Most olcsóbbak a termékek,...

Most olcsóbbak a termékek, vagy majd karácsonykor?

Figyelt kérdés
Már tudom hogy mit szeretnék venni. 1000 ft alatti ékszereket, stb. Ezek most olcsóbbak, vagy karácsonykor le vannak értékelve?
2016. nov. 7. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ár befolyásoló tényezők közül a forint (mint valuta) leértékelődését most nem vesszük figyelembe, akkor esetleg majd februárban akcióznak a kereskedők, mert a karácsonyi forgalom után a januári pangás megviseli őket.

Lehet, hogy az ezer forint alatti ékszereket még akkor sem. Karácsony előtt pár nappal én nem értékelném le, mert aki valami mutatós de nem túl drága ajándékot akar venni, az úgyis ilyet, vagy valami hasonlót vesz a nagy kapkodásban.

2016. nov. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebayen vagy aliexpressen nézz körül, ott nagyon olcsón vannak divatékszerek. De kalkuláld bele, hogy ha karácsonyig akarod, hogy megjöjjön, akkor mielőbb meg kell rendelned.
2016. nov. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonykor éppen hogy drágább minden, mert akkor mindent megvesznek az emberek, csak hogy legyen ajándék. :D
2016. nov. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én úgy veszem észre, karácsony előtt jóval (pl. most) jobb áron ki lehet fogni dolgokat, mint közvetlenül előtte, pedig a cégek nyilván az utóbbit szeretnénk velük elhitetni. Ekkor van az, hogy elkezdik hirdetni prospektusban, hogy mekkora karácsonyi akciók, pedig ha nem is az adott terméket, de hasonlót az év során párszor, leginkább tavasszal és ősszel fele-, harmadannyiért meg tudsz venni (én ezt pl. drogériás parfümöknél vettem észre... azt a parfümöt, amit karácsonykor 4e-ért árultak, 2e-ért megvettem 2 hónappal előtte).


Ha már most kinéztél vmit, sztem inkább most vedd meg. Ha már most 1000 Ft fölött van, karácsonyra tuti nem értékelik le. Majd januárban, februárban, a karácsonyi dömping után.

2016. nov. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké. Csak egy körömlakkra és egy pár fülbevalóra gondoltam amúgy :)
2016. nov. 14. 18:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy karácsony előtt 1-2 héttel drágábbak a karácsonyi termékek, mint 1-2 hónappal előtte. Én ezért már októberben elkezdem beszerezni az ünnepi cuccokat.
2019. szept. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!