Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Honnan szerzik be ezeket a...

Honnan szerzik be ezeket a terméseket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adventi koszorúk készítésével foglalkozó emberek honnan szerzik be nagy mennyiségben a koszorúhoz és kopogtatókhoz szükséges dekor alapanyagokat?

Itt nem a Praktikerre, Obira, hobby boltokra gondolok, ahol 10 db csomagolt száraz termés 500 Ft. Nem a tobozokra gondolok, amit bárhol meg lehet találni a természetben...Több képen is láttam már, ahol műhelyekben készítik feketén a dekor dolgokat és nagy vödörben vannak a száraz téli termések.



2016. nov. 29. 17:17
 1/3 anonim válasza:
Virág nagyker,nagybani áruházakban, van jó pár . Volt olyan virágos is aki kijárt az erdőre(saját) gyűjtögetni,de hogy fekete lett volna azt kétlem.Mikor Csopakon dolgoztam virágosnál őstermelőivel árulhatta a saját dolgait is.
2016. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dekornagyker. Tavaly és tavalyelőtt voltam is egyikben, céges számlára lehet csak vásárolni, tehát egy ismerősöm miatt mehettem el. Nos azóta tudom hogy ...nem éri meg nem így vásárolni dekorációs dolgokat, csak hogy finoman jelezzem. :D De hát ha nem vagy bennfentes marad a magas ár... Virágpiacon egyébként van napijegy amivel bemehetsz, ott is van pár dolog ami jobb áron van. De abban nem vagyok biztos most hogy kell e oda igazolvány vagy sem (ami igazolja hogy ezen a területen dolgozol)... szóval esetleg nézz utána ennek a vonalnak.
2016. dec. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Több képen is láttam már, ahol műhelyekben készítik feketén a dekor dolgokat és nagy vödörben vannak a száraz téli termések." az lehet, de az igazi dekor cuccok nem így készülnek... feketén bármire lehet példát találni, de kár azon rugózni hogy mi mindent csinálnak feketén. Naés! Van "fehéren" is...
2016. dec. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!