Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 3 kamaszfiú és két szülő...

3 kamaszfiú és két szülő minek örül?

Figyelt kérdés
karácsonyra megyünk férjem bátyjáékhoz,3 tizenéves fiuk van.nekünk 2 éves a fiunk,pelenkát kapunk majd tőlük.én se szeretnék ennél sokkal többet költeni,mi mit adhatnánk?csokikat már kaptak és az nagyon sablonos.valami más ötlet?tudom 2-3 ezer ftban ötüknek kissé megöli a kreativitást....
2016. dec. 2. 06:26
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ajándékcsomag. Tudod, kosárban mindenféle finomság. Még kosár se kell hozzá, elég ha összevásárolsz mindféle apróságot celofánba csomagolod, és egy masnival átkötöd. Abban mindenki találhat magának olyat, ami tetszik. És most őszintén, ha ők PELENKÁT adnak, ami kétség kívül nagyon hasznos, de karácsonyi ajándékként? Én a helyedben nem problémáznék az ajándékcsomagon,meg a lejárt lemeznek minősített csokin.
2016. dec. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2016. dec. 2. 06:48
 3/6 anonim válasza:
Illatszercsomag. Tudom, sokaknak az ördögtől való, mer'hogy olyan üzenete van, mintha nem tisztálkodna rendesen aki kapja, de szerintem ez hülyeség. Én mindig örülök egy ilyen csomagnak, volt mikor húsvétig nem kellett tusfürdőre költenem :D
2016. dec. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az illatszerekkel, tisztálkodószerekkel én nagyon óvatos lennék, mert egyrész nem minden illat tetszik mindenkinek, másrészt sokan érzékenyek a különféle összetevökre, és ezért nem örömük lenne belöle, hanem csak probléma.


De az ötlet alapjában véve nem rossz, ha megkérdezed tölük, hogy milyen márkákat szoktak használni és azokból állítod össze, akkor biztos siker lesz. (Ahogy a kérdésedböl érzem, nem meglepetést adtok, hanem meg lehet elöre beszélni.)


A gyerekeknek esetleg valamennyi pénz is jó lehet, ha gyüjtenek valamire, de ne csak ez legyen, hanem valami más is: pl. ajándékkosár, ilaltszercsomag a családnak és emellé a pénz - persze csak annyi, ami még belefér nektek.

2016. dec. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#1 egyetértek!

ha ti pelenkát kaptok (ezmilyenmáááá?), nyugodtan vehetnél nekik papírzsepit pl.

de egy ajándékcsomagban kávé, tea, aszalt gyümölcs, keksz, csoki, egy üveg (olcsó -emlékeztetlek: pelenkát kaptok!) bor... még nagyon max egy kisebb falinaptár, és ennyi.


nálunk így családon belül csak a gyerekek kapnak ajándékot. mondjuk itt is gond, hogy itt 1, máshol 3 gyerek van. Persze nem várom el, hogy drága ajándékot kapjon az enyém, de azt sem tehetem meg, hogy ha ő 2ezerért kap, akkor én ezt a pénzt 3felé dobom szét a gyerekek között... bár, már nemrég mondam neki viccesen, hogy majd minden évben kisorsolhatják, ki kapjon ajándékot :D mondjuk még kicsik a gyerekek, a legnagyobb is kisiskolás. én azt gondolom, az idő múlásával egyszerűbb lesz, mert majd közösen kapnak vmi társasjátékot, 'osztjóvan' :)

2016. dec. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"ha ti pelenkát kaptok (ezmilyenmáááá?)"


Feltételezhetöen elöre megbeszélték, hogy EZ KELL A LEGINKÁBB, akinek VAN kis gyereke, az tudja, milyen rengeteg pénzt visz el a pelenka, és mégis felte´tlen meg kell venni.

2016. dec. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!