Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Vettem anyának karácsonyra...

Vettem anyának karácsonyra egy telefont, erre ő is vett egyet?

Figyelt kérdés

Anyukámnak egy 5 éves "régi" telefonja volt, már eléggé rossz állapotban, néha elérhetetlen volt, telefonálni sem lehetett rajta. Mindig mondta, hogy nagyon kéne már neki egy új, és mivel nekem volt spórolt pénzem, ezért úgy döntöttem, hogy annyi mindent kaptam már tőle, veszek neki karácsonyra egy telefont. Ez szép és jó, de volt egy akció valahol, ahol talált egy jó mobilt magának, amit meg is vett..

Nem akartam sem túl korán-sem túl későn beszerezni az ajándékát, gondoltam kb 3 héttel karácsony előtt elég lesz, ki is ment a fejemből, nem is gondoltam, hogy ő pont egy akciós napon akarna venni egyet.

Most mi legyen? Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben? Nem tudom, hogy visszavennék-e, a döbbenettől nem nagyon tudtam reagálni sem még. (Az már csak hab a tortán, hogy a tökéletes ajándék helyett kénytelen leszek kitalálni utolsó pillanatban valamit..)



2016. dec. 4. 10:11
 1/1 anonim ***** válasza:
57%

Vidd vissza, ilyen esetben különösen vissza szokták venni (de alapesetben is vissza kellene venniük még).

Anyudnak meg mondd meg, hogy te is épp ezt akartad venni:S

2016. dec. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!