Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogy hozhatnám meg magamnak a...

Hogy hozhatnám meg magamnak a karácsonyi hangulatot?

Figyelt kérdés
Annyira szeretem ezt az időszakot, de az idén valahogy egyáltalán nem vagyok motivált, vagy nem is tudom. De semmi karácsonyi hangulatom nincs. Nagyon nem szeretném, hogy a kedvenc ünnepem és a kedvenc időszakom az évben csak úgy átsuhanjon, hogy bele se éltem magam igazán. Bármilyen ajánlat érdekel, amivel kicsit meghozhatom magamnak az ünnepi hangulatot. Előre is köszönöm! :)
2016. dec. 14. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

- karácsonyi dekoráció a lakásban

- gyertyák, mécsesek, égősorok felrakása, hangulatvilágítás

- karácsonyi zenék

- nekem pl.a karácsonyi vásárok is kellenek a hangulathoz, idén még nem jutottam el (nálunk nincs),nincs is még nagy hangulatom, majd a hétvégén :).

2016. dec. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Dekoráld a házat/lakást, gyújts fahéjas/narancsos gyertyákat, hallgass karácsonyi zenéket, kezdj karácsonyfát válogatni vagy szerezd be az utolsó ajándékokat, csomagold be azokat csomagolópapírba.
2016. dec. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Az a helyzet, hogy mint a kapcsolatokért úgy mindenért "dolgozni" kell. Valamelyik évben én is így jártam holott ez a kedvenc időszakom, ezért mostmár tudatosan készülök rá. Hallgatok karácsonyi zenéket, égősorok garmadája ragyog a lakás különböző pontjain, minden este meggyújtok pontosan 12 db mécsest amiknek fix helyük lett kialakítva, így bármerre megyek marhajó feelingem lesz. :)
2016. dec. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Minek kell mindent erőltetni?
2016. dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Mert van aki emlékszik arra hogy élvezte egyszer és esetleg nem akarja ettől megfosztania magát...talán ezért? :D
2016. dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Reszkessetek betörők,karácsonyi zenék..Ezek engem mindig feldobnak :D
2017. szept. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!